NewsyIle kosztuje rosół u Lewandowskiego? Kwota zapiera dech w piersiach

Ile kosztuje rosół u Lewandowskiego? Kwota zapiera dech w piersiach

Ile kosztuje rosół u Lewandowskiego? Kwota zapiera dech w piersiach
Ile kosztuje rosół u Lewandowskiego? Kwota zapiera dech w piersiach
Źródło zdjęć: © Adobe Stock, Instagram
12.05.2024 15:08

Restauracje prowadzone przez gwiazdy często słyną z wygórowanych cen. Czy tak jest również w przypadku lokalu Roberta Lewandowskiego, NINE'S? Ile kosztuje tam tak prosta potrawa jak rosół? Zaskoczenie może być spore!

Jak dużo jesteś w stanie zapłacić za filiżankę rozgrzewającego rosółu w restauracji Roberta Lewandowskiego? Kwota ta robi wrażenie. Odkryj, co kryje się za smakiem tej popularnej potrawy i jak wypada ona cenowo w porównaniu z innymi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

NINE'S - restauracja pełna smaków

Robert Lewandowski nie poprzestaje na swojej sportowej karierze i chętnie inwestuje w inne przedsięwzięcia, m.in. w gastronomię. Jego restauracja NINE'S na stałe wpisała się w kulinarną mapę Warszawy, oferując egzotyczne przekąski, amerykańskie skrzydełka i burgery, a także steki, żeberka wołowe oraz jagnięcinę.

Czy w menu NINE'S znajdzie się coś dla miłośników tradycyjnej kuchni polskiej? Oczywiście! Lokal serwuje również rosół z makaronem, danie uwielbiane przez wielu Polaków.

Ile kosztuje rosół u Lewandowskiego?

Rosół w restauracji Lewandowskiego przygotowywany jest tradycyjnie, na trzech gatunkach mięsa, z marchewką, selerem, makaronem i natką pietruszki. Brzmi apetycznie, ale czy warto go spróbować? To już kwestia gustu — każdy smakosz musi sam ocenić jego walory.

Za porcję rosołu o wadze 290 g (z 40 g makaronu) w NINE'S zapłacimy 25 zł. To cena porównywalna z innymi restauracjami serwującymi tradycyjne polskie zupy.

Czy to dużo? Dla niektórych tak, dla innych nie. Warto jednak wspomnieć, że u Magdy Gessler w restauracji U Fukiera za porcję rosołu trzeba zapłacić aż 37 zł. W porównaniu z tą kwotą, 25 zł u Lewandowskiego wydaje się całkiem rozsądną ofertą.

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także