NewsyZłota karta McDonald's powraca. Mało kto wie, że istnieje, a zapewnia darmowe posiłki bez limitu

Złota karta McDonald's powraca. Mało kto wie, że istnieje, a zapewnia darmowe posiłki bez limitu

Złota karta McDonald's- Pyszności/ źródło: Instagram mcdonalds
Złota karta McDonald's- Pyszności/ źródło: Instagram mcdonalds
Ewa
24.12.2022 14:10

Złota karta to święty Graal wszystkich fanów McDonald's. Przez 50 lat właściciel będzie mógł jeść za darmo. Znana sieć zdecydowała się zorganizować losowanie.

Darmowe jedzenie w McDonald's

McDonald's to znana sieć fast-foodów, która podbiła cały świat. Chociaż wiele osób narzeka na jakość jedzenia oraz niskie wartości odżywcze, to restauracje od lat cieszą się ogromną popularnością. Dla swoich fanów amerykańska burgerownia przygotowała specjalną McGold Card. Do tej pory posiadały ją jedynie ważne osobistości, biznesmeni (Warren Buffett czy Bill Gates) i wybrane gwiazdy. Tym razem zdobyć może ją każdy w ramach zorganizowanej w Stanach Zjednoczonych loterii.

Złota karta McDonald's- jak ją zdobyć?

Aby wziąć udział w loterii wystarczy w dniach 5-25 grudnia kupić z pomocą aplikacji dowolną pozycję z menu o wartości minimum jednego dolara. Jeden zakup to jeden los. Wydawana w ramach loterii złota karta ma pewne ograniczenia- ważna będzie przez 50 lat i uprawnia do maksymalnie dwóch posiłków w tygodniu. To jednak wciąż korzystna opcja, jeśli jesteśmy fanami sieci i zostawiamy tam pewną część naszej wypłaty. W losowaniu wyłonionych zostanie trzech zwycięzców. Na dodatek będą mogli oni rozdać swoim znajomym czy rodzinie po trzy "złote karty".

W konkursie tkwi jednak pewien haczyk- obejmuje ona jedynie Stany Zjednoczone, więc europejscy fani kanapek z wołowiną mogą obejść się smakiem. Sieć na ten moment nie planuje podobnych akcji w Polsce.

Przepis na pysznego, domowego cheesburgera, który smakuje lepiej niż z McDonald's znajdziesz na naszym kanale YouTube

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także