NewsyRobiła zakupy, gdy nagle między kawałkami mięsa coś zaczęło się ruszać. Od razu chwyciła za telefon

Robiła zakupy, gdy nagle między kawałkami mięsa coś zaczęło się ruszać. Od razu chwyciła za telefon

TikTok
TikTok
Ewa
18.04.2023 10:58

W dziale mięsnym australijskiego supermarketu znalazł się nietypowy gość. Żywe zwierzę wywołało prawdziwe poruszenie w internecie. Filmik ma prawie 10 milionów wyświetleń.

Jeśli uważasz, że robienie zakupów jest nudne i nie ma tam miejsca na niespodzianki, to ten filmik szybko wyprowadzi cię z błędu. Szokujące nagranie z australijskiego sklepu bije rekordy popularności, chociaż nie wszystkim klientom było do śmiechu. Futrzaste znalezisko na dziale mięsnym zdecydowanie wymagało uwiecznienia.

Zwierzę w dziale mięsnym

Odwiedzający sklep Coles klienci na dziale mięsnym natknęli się na futrzaną niespodziankę. Między tackami z zafoliowanym kawałkami mięsa grasował opos. To jedna z rzeczy, której kompletnie nie spodziewałbyś się na sklepowej półce. 23-letnia Grace Carratelli opublikowała na TikToku film swojej siostry, która miała okazję spotkać oposa podczas zakupów w supermarkecie w Melbourne. Początkowo pomyliła zwierzę ze szczurem, jednak po chwili nie miała już żadnych wątpliwości. Jak wyznaje, była naprawdę zszokowana nietypowym znaleziskiem.

Nie wiedziałam, komu powiedzieć, ale znalazłam młodą dziewczynę, która pracowała w supermarkecie. Pokazałam jej, co się dzieje, a ona poszła znaleźć swojego menedżera - opowiada Grace.
Zwierzę w dziale mięsnym- Pyszności; źródło: Tik Tok
Zwierzę w dziale mięsnym- Pyszności; źródło: Tik Tok

Pracownicy i kierownik sklepu ruszyli na "polowanie" i próbowali złapać zwierzaka do plastikowej torby. Garstka klientów dołączyła się podobno do akcji i próbowała złapać oposa, przy pomocy koszyków zakupowych. Siostra Grace wyszła jednak ze sklepu i nie wiemy, jaki był finał tej historii.

Opos bije rekordy popularności

Kobieta wyraziła nadzieję, że opos zostanie bezpiecznie wypuszczony na wolność. Komentując wideo udostępnione w mediach społecznościowych, jedna osoba napisała: „To wygląda jak mały kangur”. Film szybko stał się na viralem i zebrał niemal 10 milionów wyświetleń na Tik Toku.

Według WildlifeVictoria.org w Australii występuje ponad 30 różnych rodzajów oposów. W Melbourne dwa gatunki oposów, które można spotkać na swojej drodze. Siostra Grace zdecydowanie spotkała go nie tam, gdzie powinna.

Przepis na pyszne ciasto bez pieczenia znajdziesz na naszym kanale YouTube

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także