Newsy58-letnia Aneta Kręglicka wciąż wygląda jak Miss Świata. Unika jedzenia jednego produktu

58‑letnia Aneta Kręglicka wciąż wygląda jak Miss Świata. Unika jedzenia jednego produktu

Aneta Kręglicka ma idealną figurę
Aneta Kręglicka ma idealną figurę
Źródło zdjęć: © Instagram.com | Aneta Kręglicka
21.08.2023 09:33, aktualizacja: 21.08.2023 12:43

Aneta Kręglicka podzieliła się swoimi małymi tajemnicami, które dotyczą jej sylwetki. Opowiedziała o diecie i aktywności fizycznej, dzięki którym utrzymuje idealną wagę. Co robi na co dzień? Na co zwraca uwagę Miss World z 1989 roku?

Aneta Kręglicka bardzo rzadko udziela wywiadów, swoimi przemyśleniami dzieli się czasem. Zrobiła jednak mały wyjątek i opowiedziała Plotkowi o swojej diecie oraz o tym, na co zwraca uwagę na co dzień. Jaki jest jej sekret? Co takiego robi, że w wieku 58 lat wciąż wygląda obłędnie? Tajemnica tkwi w odpowiedniej diecie. Była modelka niemal całkowicie zrezygnowała z jednego produktu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aneta Kręglicka ma idealną figurę. Omija pewien produkt

W lipcu 1989 roku została Miss Polonia, a kilka miesięcy później doceniono jej urodę na świecie i okrzyknięto Miss World. To sprawiło, że zdobyła ogromną popularność w kraju i na całym globie. Przyznała, że część z zadań, które wiązały się z tym tytułem, nie była dla niej przyjemna. Jednak największe zainteresowanie wywołuje to, w jaki sposób Kręglicka cały czas utrzymuje swoją wagę. Odpowiedzią jest odpowiednio zbilansowana dieta.

Moja dieta to przede wszystkim zdrowe odżywianie, nigdy się nie odchudzałam, bo nie musiałam. Lubię jeść, ale lekko, głównie warzywa, owoce, jajka, trochę nabiału, ziarna, orzechy. Unikam mięsa. W dużej mierze jem raw food (surowe jedzenie - przyp. red.).

Aneta Kręglicka

Oprócz tego Kręglicka regularnie trenuje, dzięki czemu ma świetną kondycję. Biega po 6 kilometrów. Była modelka przyznała też, że nie lubi nudy i nicnierobienia. Codziennie stara się być aktywna fizycznie. To oraz zbilansowana dieta są kluczem do jej sukcesu. Aneta Kręglicka, mimo że dobiega już 60, cały czas wygląda zachwycająco.

Miss World 1989 - Crowning Moment

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także