NewsyBiedronka ma ogromną niespodziankę dla klientów. Paczkę otrzymasz za grosze, ludzie oszaleli

Biedronka ma ogromną niespodziankę dla klientów. Paczkę otrzymasz za grosze, ludzie oszaleli

Sklep Biedronka - Pyszności
Sklep Biedronka - Pyszności
21.05.2023 11:02, aktualizacja: 21.05.2023 15:17

Biedronka poszerzyła współpracę z aplikacją Too Good To Go. W 500 sklepach popularnej sieci można taniej kupić produkty o krótkich terminach przydatności. To kolejny krok w celu zmniejszenia skali marnowania jedzenia.

Portugalska sieć detaliczna Biedronka i duńska platforma do sprzedaży nadwyżek żywności Too Good To Go rozszerzyły współpracę, aby przeciwdziałać marnowaniu żywności. Użytkownicy aplikacji mogą dużo taniej zakupić paczki niespodzianki z produktami o krótkich terminach przydatności. Usługa działa zarówno w dużych, jak i mniejszych miejscowościach na terenie całego kraju. Poniżej znajdziecie pełną listę sklepów z dostępną ofertą.

Biedronka współpracuje z Too Good To Go. Co znajdziemy w paczce?

W przypadku wystąpienia nadwyżek w sklepach sieci Biedronka użytkownicy aplikacji Too Good To Go mogą kupić paczki niespodzianki za 1/3 ceny wyjściowej. Znajdują się w nich produkty o krótkich terminach ważności, np. warzywa, owoce, pieczywo, a także paczkowane: wędliny, mięsa, ryby, gotowe dania. Jak wygląda przykładowy pakunek? Klienci Biedronki dzielą się zdobyczami w social mediach.

W jednym z postów opublikowanych na Facebooku czytamy, że paczkę o deklarowanej wartości 36 zł można kupić poprzez aplikację za 11,99 zł. Autor posta wskazał, że w tej cenie otrzymał dwa opakowania kostek rosołowych, 1 kiwi, 4 jabłka, 1 jajko niespodziankę, 1 opakowanie czekoladek, 3 pomidory malinowe, a także 2 grejpfruty, 4 nektarynki i 1 paprykę. Dodał również, że miał możliwość wyboru między paczką owocowo-warzywną a mixem.

Korzystanie z aplikacji Too Good To Go jest bardzo proste. Wystarczy zainstalować aplikację, zarejestrować się i wybrać interesujący nas sklep. Jeśli paczki są jeszcze dostępne, powinny wyświetlić się przy jego nazwie. Wtedy wystarczy wybrać liczbę paczek, które chcemy kupić i opłacić zamówienie. Warto wiedzieć, że w Polsce z Too Good To Go współpracują takie miejsca, jak: Lindt, Starbucks, Pizza Hut, A. Blikle, North Fish, Massolit, 77 Sushi, Natura Cold Press, MOD Donuts, Carrefour, Auchan i wiele innych.

W Biedronce można nabyć paczki z jedzeniem za pośrednictwem znanej aplikacji Too Good To Go - Pyszności; Fot. Pixabay
W Biedronce można nabyć paczki z jedzeniem za pośrednictwem znanej aplikacji Too Good To Go - Pyszności; Fot. Pixabay

Biedronki, w których działa Too Good To Go

W ponad 500 sklepach Biedronka można zakupić paczkę za pomocą aplikacji Too Good To Go. Przypomnijmy, że firmy te rozpoczęły pilotażową współpracę już w 2021 roku. Rozwiązanie testowano wówczas w kilku wybranych sklepach Biedronka w Warszawie, Tarnowie i Elblągu. Teraz współpraca to została rozszerzona. Pełna lista placówek Biedronka z dostępną usługą Too Good To Go znajduje się TUTAJ (źródło: www.toogoodtogo.com/pl/).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także