InspiracjeJadała 10 paczek chipsów dziennie. Mówi, jak się czuła i ile schudła, gdy przestała

Jadała 10 paczek chipsów dziennie. Mówi, jak się czuła i ile schudła, gdy przestała

Facebook, Fot: Hayley Mccrossan
Facebook, Fot: Hayley Mccrossan
Źródło zdjęć: © Facebook | Lenovo

22.10.2023 12:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Metamorfoza Hayley McCrossan jest wręcz fenomenalna. Jak udało się jej osiągnąć takie efekty? Już za moment wszystko stanie się jasne.

Moim zdaniem walka o siebie jest jedną z najtrudniejszych. Nie inaczej jest w przypadku walki ze złymi nawykami oraz nadwagą. I nie chodzi tu tylko o to, że musimy z czegoś nagle zrezygnować i przejść na dietę. Bardzo trudno znaleźć czas tylko dla siebie, a kiedy ma się na głowie pracę, dom i dzieci to własne potrzeby schodzą gdzieś na dalszy plan.

Z drugiej strony należy jednak pamiętać, że jeśli mamy być podporą całej rodziny, sami musimy być silnizdrowi. Dlatego też tak ważne jest zadbanie o własne zdrowie oraz samopoczucie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wszystko jest możliwe

Hayley McCrossan, bo to ona jest bohaterką dzisiejszego artykułu, przeszła niesamowitą metamorfozę, która może stać się inspiracją dla innych. Moim zdaniem to najlepszy dowód na to, że wszystko jest możliwe, trzeba tylko spróbować i nie poddawać się. 

Życie Hayley układało się świetnie, do chwili kiedy nagle zaczęła mieć problemy ze zdrowiem. Odczuwała silne bóle w okolicach klatki piersiowej oraz męczyły ją uciążliwe nudności. Ostatecznie u kobiety stwierdzono poważne schorzenie — zapalnie naczyń krwionośnych. Przepisano jej sterydy, które miały niestety nieprzyjemne efekty uboczne. Otóż 25-latka zaczęła przybierać na wadze. Nie pomógł też fakt, że kobieta, przebywając na urlopie zdrowotnym, mniej się ruszała

Z czasem kiedy ustąpiły bolesne objawy, pojawił się inny problem. Otóż Hayley zaczęła odczuwać silną potrzebę spożywania sporej ilości cukrów oraz węglowodanów. Z biegiem czasu uzależniła się od jedzenia chipsów oraz picia gazowanych napojów. Była w stanie zjeść w ciągu jednego dnia 10 paczek chipsów i wypić 5 puszek gazowanych napojów z dużą ilością cukru. Wszystkie te czynniki przyczyniły się do tego, że kobieta w krótkim czasie musiała zmienić garderobę na rozmiar XXL.

W końcu się udało

Kobieta nie czuła się komfortowo we własnym ciele. Nowe ubrania na gumce zaczęła zamawiać przez internet, unikała przeglądania się w lustrze i witrynach sklepowych. Przestała też widywać się z krewnymi i znajomymi, ponieważ się wstydziła. To jednak nie koniec zmian i graniczeń w jej życiu, bo w końcu Hayley przestała jeździć też komunikacją miejską. Doskonale wiedziała, że ma problem, ale nie potrafiła sobie z nim poradzić, choć próbowała przechodzić na różne diety. Niestety za każdym razem złe przyzwyczajenia były górą. W końcu doszła do wniosku, że jeśli nie zabije jej choroba, to zrobi to jej waga

Przełom nastąpił w czerwcu 2021 roku, kiedy kobieta mogła w końcu odstawić sterydy. Wtedy też postawiła na pomoc specjalistydietę. Z 3000 kalorii spożywanych dziennie przestawiła się na 4 posiłki, które w sumie dostarczyły jej organizmowi 800 kalorii. Wyeliminowała też picie gazowanych napojów. Zamiast tego zaczęła pić każdego dnia 2 litry wody

Z czasem kobieta zaczęła też chodzić na spacery. Na efekty nie trzeba było czekać zbyt długo, z każdym miesiącem Hayley pozbywała się zbędnych kilogramów. Powróciła jej też radość życia, chęć do działania oraz odwaga. W końcu zdecydowała się wrócić na siłownię, gdzie z czasem robiła coraz większe postępy. 

Kobieta wróciła do stałych posiłków. Rano je owsiankę, potem zupę, a jej główny posiłek składa się z kurczaka lub ryby w towarzystwie sałatki. Oczywiście nadal pije 2 litry wody każdego dnia. Zmiana nawyków żywieniowych plus aktywność fizyczna sprawiły, że kobieta zrzuciła ponad 60 kg. Prawda, że robi wrażenie?

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także