InspiracjeKasia Dowbor schudła aż 20 kg. Wygląda oszałamiająco, a wystarczyła drobna zmiana

Kasia Dowbor schudła aż 20 kg. Wygląda oszałamiająco, a wystarczyła drobna zmiana

Katarzyna Dowbor schudła 20 kg
Katarzyna Dowbor schudła 20 kg
Źródło zdjęć: © Facebook | Katarzyna Dowbor Fanpage
02.04.2024 09:32

Katarzyna Dowbor zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. Choć nie jest pierwszą osobistością, która zdecydowała się na rezygnację z tego jednego konkretnego produktu spożywczego, to efekt, jaki przyniosła jej ta decyzja, jest naprawdę zdumiewający. Zmiana diety zaowocowała utratą 20 kg!

Katarzyna Dowbor jest postacią, która od lat jest obecna w mediach i kojarzy się telewidzom zawsze w pozytywnym świetle. Jej wieloletnia współpraca z Telewizją Polską przyniosła jej ogromną popularność, co z kolei otworzyło przed nią drzwi do nowych, zawodowych wyzwań. Wcześniej znana jako prowadząca programu "Nasz nowy dom", ostatecznie została nową członkinią odświeżonego składu telewizyjnego programu śniadaniowego "Pytanie na śniadanie".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dzięki swojej popularności, losy i kariera Katarzyny Dowbor są śledzone przez wielu fanów. Dlatego też, kiedy doszło do widocznej zmiany w jej sylwetce, nie mogło to umknąć uwadze publiczności. Gwiazda telewizji, która schudła aż 20 kilogramów, stała się obiektem zainteresowania wielu osób. Na szczęście Katarzyna Dowbor nie kazała długo czekać na odpowiedź na pytanie, jak udało jej się osiągnąć taki efekt.

Bez surowej diety

Katarzyna Dowbor podchodziła do procesu odchudzania z dużą mądrością. Nie chciała poddawać się restrykcyjnym dietom, wyrzeczeniom czy męczącym treningom. Choć miała takie próby, szybko zrozumiała, że nie przynoszą one pożądanych rezultatów na dłuższą metę. W wywiadzie dla Onetu Dowbor opowiedziała o tym w następujący sposób:

W pewnym wieku rygorystyczne, nieracjonalne odchudzanie przynosi więcej szkody niż pożytku. Nie zależało mi na błyskawicznych efektach, a na trwałości moich starań. Po prostu więc zaczęłam się zdrowo i regularnie odżywiać. Jem pięć posiłków dziennie i dbam o aktywność fizyczną
Katarzyna Dowbor nie stosuje restrykcyjnych diet
Katarzyna Dowbor nie stosuje restrykcyjnych diet© Facebook | Katarzyna Dowbor Fanpage

Katarzyna Dowbor zrezygnowała z tego produktu

Jednym z kluczowych elementów strategii odchudzania gwiazdy było zrezygnowanie z jednego konkretnego produktu spożywczego. Katarzyna Dowbor, podobnie jak wiele innych osób, nie tylko w świecie show-biznesu, postanowiła wyeliminować z diety pieczywo. Efekty tej decyzji? Wystarczy włączyć telewizor, aby samemu to ocenić!

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także