NewsyKatarzyna Zielińska zmieniła rozmiar z L na S. Schudła dzięki jednej zasadzie

Katarzyna Zielińska zmieniła rozmiar z L na S. Schudła dzięki jednej zasadzie

Katarzyna Zielińska przeszła metamorfozę, fot. Facebook, Instagram
Katarzyna Zielińska przeszła metamorfozę, fot. Facebook, Instagram
02.07.2023 15:45, aktualizacja: 02.07.2023 16:12

Katarzyna Zielińska to popularna aktorka, która pojawiła się w wielu produkcjach telewizyjnych i filmowych. Każdy, kto jest jej fanem, w ostatnim czasie zauważył niezwykłą metamorfozę, która pozwoliła jej zmienić rozmiar z L na S. Jak to możliwe? 44-letnia aktorka schudła dzięki tej jednej, prostej zasadzie.

Każda dieta ma swoje plusy i minusy. W przypadku polskiej aktorki, można mówić o pełnym sukcesie. Katarzyna Zielińska zdobyła serca widzów swoją rolą w popularnym serialu obyczajowym "Barwy szczęścia", gdzie występowała jako Marta Walawska od 2007 roku. Jej talent aktorski i wyjątkowy głos sprawiły, że zyskała sporą popularność, pojawiając się również w wielu programach rozrywkowych na różnych stacjach telewizyjnych.

Oprócz roli w "Barwach szczęścia", Zielińska miała wiele innych występów w serialach i filmach. Szczególnie często pojawiała się w komediach romantycznych, takich jak "Och Karol 2" czy "Listy do M.". Można ją również podziwiać na deskach teatrów. Przez lata wiele się zmieniło w życiu 44-letniej aktorki. Jedną z widocznych zmian jest jej wygląd. Zielińska z sukcesem pozbyła się wizerunku krągłej gwiazdy o nieprzemyślanym stylu ubierania się.

Katarzyna Zielińska i jej dieta - co się zmieniło w jej odżywianiu?

Zmiana, którą przeszła aktorka, nie dotyczyła tylko zmiany w jej garderobie. Mimo że Katarzyna Zielińska została matką dwójki dzieci, udało jej się pozbyć nadmiaru kilogramów. Jak tego dokonała? Aktorka nie ukrywa, że uwielbia kuchnię tajską. Dodatkowo, Zielińska przyznała w wywiadach, że jest miłośniczką steków wołowych i często sięga po słodycze. Aktorka wspomniała, że degustuje cukiernicze wypieki tworzone przez swoją przyjaciółkę. W takich okolicznościach, jak udało się jej zmniejszyć rozmiar z L do S? Oczywiście kluczem do jej przemiany była dieta. Podobnie jak wiele innych gwiazd i celebrytów, Zielińska postanowiła spróbować diety białkowej.

Kuchnia tajska jest jedną z ulubionych Katarzyny Zielińskiej - Pyszności; Foto Canva.com
Kuchnia tajska jest jedną z ulubionych Katarzyny Zielińskiej - Pyszności; Foto Canva.com

Jakie błędy w odżywianiu popełniała Katarzyna Zielińska?

Jednak wspomniana wyżej dieta białkowa, choć dość popularna wśród gwiazd, nie przysłużyła się Kasi Zielińskiej. Aktorka przyznała, że był to duży błąd, dlatego zdecydowała się przejść na zdrowszy styl odżywiania. Teraz skupia się na jedzeniu pięciu posiłków dziennie i przygotowywaniu obiadów w domu.

44-letnia aktorka preferuje mięso, ryby i warzywa, spożywane w normalnych, rozsądnych porcjach. Najważniejsze dla niej jest wprowadzenie zdrowego, aktywnego trybu życia. Zielińska regularnie jeździ na rowerze, spaceruje i korzysta z masaży. Nie popiera radykalnych rozwiązań dążących do szybkich efektów. Zamiast tego, zaleca unikanie jednoczesnego spożywania białek i węglowodanów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także