PrzepisKobieta okrutnie potraktowana w restauracji "jedz ile chcesz". Kelner zachował się niewybaczalnie

Kobieta okrutnie potraktowana w restauracji "jedz ile chcesz". Kelner zachował się niewybaczalnie

Kobieta okrutnie potraktowana w restauracji jedz ile chcesz - Pyszności; Foto: tiktok.com/@poppypaints ; Canva.com
Kobieta okrutnie potraktowana w restauracji jedz ile chcesz - Pyszności; Foto: tiktok.com/@poppypaints ; Canva.com
Agnieszka
26.07.2022 12:53, aktualizacja: 26.07.2022 13:31

Nie każdy z nas, był w restauracji jedz ile chcesz. Jednak jak sama nazwa wskazuje, możemy w tym miejscu spożywać tyle jedzenia, ile potrzebujemy za taką samą cenę. Okazuje się, że nie zawsze tak jest. Niedawno, pewna tik tokerka podzieliła się swoim przykrym doświadczeniem.

Restauracja jedz ile chcesz - na czym to polega?

Bufet - Pyszności; Foto: Canva.com
Bufet - Pyszności; Foto: Canva.com

Niektóre restauracje oferują usługę jedz ile chcesz. W takiej sytuacji płacimy za jedzenie określoną kwotę, a następnie spożywamy je w dowolnej ilości. Zazwyczaj funkcjonuje to na zasadzie szwedzkiego stołu. Oprócz tego niekiedy napoje są dodatkowo płatne - jednak jest to zależne od regulaminu restauracji.

Przykra historia Poppy

Jakiś czas temu, kobieta plus size, która na swoim tik toku promuje m.in. ciałopozytywność, opowiedziała swoją historię związaną z restauracją jedz ile chcesz. Okazało się, że za jedzenie musiała zapłacić dwukrotnie wyższą kwotę, niż reszta klientów. Według kelnera restauracji kobieta zjadła po prostu za dużo.

Kiedy przyszedł rachunek, zauważyłam, że obciążono mnie dwukrotnie. Zakwestionowałam to i zapytałam dlaczego. A kelner powiedział, że zjadłam za dużo.- powiedziała Poppy

Sytuacja ta była wyjątkowo przykra dla kobiety. W związku z tym Poppy nie zgodziła się na zapłacenie tak wysokiego rachunku. W konsekwencji wydała taką samą kwotę jak pozostali klienci.

Reakcja internautów

Wiele internautów zgodziło się z tym, że kobieta została okrutnie potraktowana w restauracji. Niektórzy podzielili się także swoimi przykrymi doświadczeniami. Miały one miejsce nie tylko w restauracji, ale również w innych miejscach publicznych. Komentarze dotyczyły przeważnie osób, które ze względu na swoją wagę, zostały źle potraktowane.

Kiedyś starsza pani powiedziała mi w pracy, że moja sukienka jest bardzo ładna, ale sukienki nie są przeznaczone dla dużych kobiet. - skomentowała jedna osoba

Inna osoba opisała swoje doświadczenie, które wydarzyło się w hotelu:

Miałem kiedyś coś podobnego w hotelu. To było śniadanie w formie bufetu i jakaś pani mnie zaatakowała.

Zobacz na naszym kanale YouTube jak przygotować pieczone skrzydełka w ziołowej marynacie krok po kroku.

 
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także