NewsyKomunia córki Kasi Cichopek była w domu. Jedzenie na przyjęcie przygotowywała znana osoba

Komunia córki Kasi Cichopek była w domu. Jedzenie na przyjęcie przygotowywała znana osoba

Komunia córki Kasi Cichopek była wzbogacona pysznymi potrawami autorstwa.... - Pyszności; foto: Canva oraz Facebook
Komunia córki Kasi Cichopek była wzbogacona pysznymi potrawami autorstwa.... - Pyszności; foto: Canva oraz Facebook

22.05.2023 17:58, aktual.: 22.05.2023 19:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Helenka, córka Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, przyjęła już pierwszą komunię i odbyła z tej okazji dwa przyjęcia: jedno u mamy, drugie u taty. Według doniesień z tej pierwszej uroczystości, za przygotowanie dań była tam odpowiedzialna pewna bardzo znana osoba...

Nie milkną echa głośnego rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Jedna z ulubionych par Polaków musiała zmierzyć się z typowymi dla rozwodników problemami, takimi jak sprawiedliwe podzielenie czasu z córką, Helenką. Zainteresowani rozstaniem celebrytów dziennikarze ustalili, że chociaż oboje ex-małżonkowie zjawią się w kościele, to dalsze uroczystości związane z komunią zostaną podzielone na dwa etapy.

Urządzona przez Kasię Cichopek odbyła się w domu - Pyszności; foto: Facebook
Urządzona przez Kasię Cichopek odbyła się w domu - Pyszności; foto: Facebook

Tak też się stało. Chociaż w kościele zjawili się oboje (z Katarzyną Cichopek przybył zresztą Maciej Kurzajewski, a z Hakielem jego nowa partnerka, Dominika), to później byłe małżeństwo rozjechało się w dwie różne strony, a 10-letnia Helenka najpierw udała się na przyjęcie do matki, a później do ojca. Jak ustalił portal plotek.pl, uroczystość przebiegła pomyślnie, a Helenka "nie krępowała się zamieszaniem wokół swojej osoby".

Ciężko się jednak dziwić, że wszystko poszło zgodnie z planem, skoro za sterami kuchni podczas przyjęcia komunijnego stała znana z uwielbienia do gotowania osoba. W końcu komunia kojarzy się w wykwintnym jedzeniem, a skoro już była zorganizowana w domu, to wymagało to rzetelnej osoby odpowiedzialnej za jakość serwowanych potraw. Tą znaną osobistością była sama... Katarzyna Cichopek. 

Komunia w domu Kasi Cichopek

Komunia to ważna uroczystość dla wierzących - Pyszności; foto: Canva
Komunia to ważna uroczystość dla wierzących - Pyszności; foto: Canva

Domowa atmosfera podczas komunii to aspekt, o którym celebrytom zdarza się zapominać. Organizowane na wzór wesel uroczystości potrafią wręcz ociekać luksusem, a ceny, jakie niektórzy restauratorzy wyznaczyli za takie przyjęcia, wołają o pomstę do nieba. Katarzyna Cichopek podeszła do tej kwestii z godnym podziwu umiarkowaniem. Organizowana przez nią uroczystość nie tylko odbyła się w domu, ale również sama aktorka zajęła się przygotowaniem potraw.

Taka informacja pochodzi z portalu plotek.pl, który z kolei dostał ją od "osoby z bliskiego towarzystwa" słynnej pary.

Przyjęcie odbędzie się w domu i zostanie zorganizowane rodzinnymi siłami. Kasia robi sałatki, mama piecze ciasta. Będzie skromnie i bez przepychu. Wychodzą z założenia, że ważniejszy jest wymiar duchowy niż materialny. Marcin Hakiel po obiedzie u mamy zabierze córkę na spotkanie z jego rodzicami

- czytamy na portalu plotkarskim i nie możemy wyjść z podziwu. Dobrze wiedzieć, że nie wszyscy celebryci wzięli udział w "wyścigu" o jak najdroższą komunię dla dzieci.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także