NewsyŻona rolnika pokazała zdjęcia z komunii siostry. Uwagę przykuwa jeden szczegół

Żona rolnika pokazała zdjęcia z komunii siostry. Uwagę przykuwa jeden szczegół

Komunia siostry Anny Bardowskiej z programu "Rolnik szuka żony", fot. Instagram
Komunia siostry Anny Bardowskiej z programu "Rolnik szuka żony", fot. Instagram

07.06.2023 14:32, aktual.: 07.06.2023 18:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Bardowska, gwiazda programu "Rolnik szuka żony" wybrała się z rodziną na komunię młodszej siostry. Później, w swoich mediach społecznościowych, pochwaliła się zdjęciami z przyjęcia. Widać na nich m.in. pierwszokomunistkę oraz tort, który specjalnie dla niej wykonano. Internauci jednak skupili się na czymś zupełnie innym, dlatego zasypali żonę rolnika pytaniami.

Annę Bardowską mogliśmy oglądać w drugiej edycji telewizyjnego show. Od razu zauroczyła Grześka i widzów zasiadających przed ekranami. Dzięki temu wraz z rodziną zyskała bardzo dużą popularność na Instagramie. Regularnie dzieli się życiem prywatnym oraz pracą na gospodarstwie rolnym. Niedawno z mężem i dziećmi wybrała się na Pierwszą Komunię Świętą swojej młodszej siostry.

Komunia młodszej siostry. Anna Bardowska opublikowała zdjęcie

Familia wybrała się w rodzinne strony celebrytki. Gwiazda programu "Rolnik szuka żony" pokazała fotografię, na której pozuje wraz z mężem i dziećmi. Ubrana była w liliową sukienkę z koronkowymi elementami. Na tę okazję wyprostowała też włosy i nałożyła lekki makijaż.

Internautów najbardziej zainteresował jednak inny fakt. I wcale nie chodziło o tort komunijny, przy którym Bardowscy robili sobie zdjęcia. Byli bowiem niezmiernie ciekawi, jaka różnica wieku jest między panią Anną a jej młodszą siostrą.

"Siostra? Przecież ona prawie w wieku twojego synka jest" - czytamy w komentarzu.
"Nie przypuszczałabym, że twoja siostra jest w wieku twoich dzieci" - napisała inna internautka.

Kolejna wyliczyła, że różnica wieku wynosi 22 lata. Niemniej, komunia była niesamowicie rodzinną uroczystością.

Tu należy wspomnieć, że dziewczynka przystępująca do komunii nie jest rodzoną siostrą Anny Bardowskiej. To córka ojca celebrytki z drugiego małżeństwa. Żona popularnego rolnika ma jeszcze starszą siostrę, z którą prowadzi sklep internetowy.

Gwiazda "Rolnik szuka żony" chętnie dzieli się życiem prywatnym

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się na planie popularnego programu telewizyjnego. Od razu między nimi zaiskrzyło, a owocem ich uczucia jest dwójka dzieci (syn Jan oraz córka Liwia) i małżeństwo trwające siedem lat.

Jakiś czas temu wybrali się na rodzinną wycieczkę do Pragi. Internauci mogli śledzić ich różne przygody w stolicy Czech. Celebrytka prowadzi też media społecznościowe, na które regularnie wrzuca zdjęcia z rodziną. Komunia była więc kolejną okazją do podzielenia się rodzinną radością.

Komunia była rodzinną uroczystością (instagam.com/ania.bardowska)
Komunia była rodzinną uroczystością (instagam.com/ania.bardowska)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także