PrzepisDietaMa 57 lat i figurę modelki. Była żona Ibisza wyznała, jakie produkty wyeliminowała z diety

Ma 57 lat i figurę modelki. Była żona Ibisza wyznała, jakie produkty wyeliminowała z diety

Anna Nowak-Ibisz i jej sposób odżywiania się
Anna Nowak-Ibisz i jej sposób odżywiania się
Źródło zdjęć: © Licencjodawca | Anna.Nowak.Ibisz.oficjalnie

03.11.2023 19:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prezenterka telewizyjna Anna Nowak-Ibisz dużą wagę przykłada do tego, jak wygląda. Stara się zawsze prezentować nienagannie i to dotyczy nie tylko jej ubioru, ale również i ogólnej postury. Była żona Ibisza ma 57 lat i figurę, jakiej zazdrości jej mnóstwo kobiet. Wyjawiła, których produktów unika.

Od 2011 roku była prezenterką telewizyjną na kanale TVN Style. Prowadziła tam słynny program "Pani Gadżet", w którym pokazywała i testowała najróżniejsze produkty codziennego użytku. W 2023 roku nagrywanie programu zakończyło się. Anna Nowak-Ibisz przez 4 lata była żoną Krzysztofa Ibisza, z którym ma syna, ale ich małżeństwo skończyło się w 2009 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anna Nowak-Ibisz ma figurę modelki. Z diety wyeliminowała dwa produkty

W rozmowie z "Faktem" wyznała, co robi, by utrzymać nienaganną sylwetkę. Wspomniała też o produktach, których unika. Okazało się, że było to konieczne ze względu na to, że cierpi na zespół jelita wrażliwego. Prezenterka wyeliminowała więc cukier, którego przy tej przypadłości nie powinna jeść. Testy nutrigenetyczne również pokazały, że tego składnika powinna unikać. Lista "zakazanych" produktów jest jednak jeszcze dłuższa.

- Unikam nabiału. Unikam wszelkiej żywności przetworzonej, ale przede wszystkim eliminuję pszenicę, zboża, poza gryką i gryczanym chlebem - mówiła w tym samym wywiadzie.

Wyeliminowanie cukru i nabiału oczyszcza organizm, robi sobie też modne w ostatnim czasie przerwy w jedzeniu, czyli tak zwane okna żywieniowe. Oprócz tego zwraca szczególną uwagę na aktywność fizyczną. Anna Nowak-Ibisz uwielbia ruch na świeżym powietrzu. Jak sama mówi, spacery po lesie regenerują umysł i pozwalają nam odpocząć od zgiełku dnia codziennego. To też czas, w którym niczym się nie martwi. Te wszystkie czynności składają się na to, że prezenterka cieszy się nienaganną sylwetką.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także