NewsyMaciej Stuhr pokazał swoją kuchnię. "Wow" to za mało

Maciej Stuhr pokazał swoją kuchnię. "Wow" to za mało

Maciej Stuhr w swojej kuchni
Maciej Stuhr w swojej kuchni
Źródło zdjęć: © Instagram | Maciej Stuhr
24.08.2023 18:59

Maciej Stuhr jest znanym aktorem, o którym zrobiło się głośno dzięki filmom tj. "Chłopaki nie płaczą" czy "Poranek kojota". Jednak jego hobby to również gotowanie, czym chętnie chwali się w mediach społecznościowych. Pokazał nawet, jak wygląda jego kuchnia na warszawskim Żoliborzu.

Maciej Stuhr to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Grywał w wielu komediach, które znamy i uwielbiamy. Jest ceniony za ciekawą grę aktorską. Jednak fani interesują się też jego życiem prywatnym, a informacji o nim wyszukują w mediach społecznościowych. Celebryta jakiś czas temu pochwalił się tym, jak mieszka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Maciej Stuhr i jego kuchnia. Wygląda niesamowicie

Aktor pochwalił się, jak wygląda jego kuchnia. Zdjęcie opublikował na Instagramie. Widać na nim, że pomieszczenie jest bardzo przestronne. Uwagę przykuwają przeszklone, duże szafki, a także gustownie wyglądające blaty. Nawet ściany są bardzo ciekawe. Można powiedzieć, że robią ogromne wrażenie. Maciej Stuhr przyznał, że gotowanie to jego wielka pasja. Dzięki niej jest w stanie się zrelaksować.


"Czy jestem dziwny?" - zapytał w poście.
Maciej Stuhr w swojej kuchni
Maciej Stuhr w swojej kuchni© Instagram | Maciej Stuhr

Z kuchnią połączony jest urządzony w stylu industrialnym salon. Ściany ozdabia czerwona cegła, obok niej stoi drewniany stolik oraz duży narożnik. Od razu możemy zauważyć, że salon jest surowy. Nie ma tam żadnych ozdób. Celebryta mieszka na warszawskim Żoliborzu. W rozmowie z "Gazetą Żoliborską" przyznał, że to jego ulubiona dzielnica i nie wyobraża sobie mieszkać gdzieś indziej.

Ciężko mi sobie wyobrazić dzisiaj inną, lepszą dzielnicę do zamieszkania, niż Żoliborz. (...) To jest zupełnie inny kawałek Warszawy. Od kiedy zamieszkałem właśnie na Żoliborzu, po raz pierwszy poznałem smak życia trochę bardziej wspólnego niż tylko obok siebie

Maciej Stuhr

Obok domu aktora rośnie ogromny ogród, w którym znaleźć można najróżniejsze zioła, kwiaty i warzywa. Uprawia je żona Stuhra. Małżeństwo postawiło tam też małą szklarnię, w której rosną najróżniejsze rośliny. Jest to miejsce, w którym można odpocząć od zgiełku dnia codziennego i się odstresować.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także