NewsyProducenci oszukują na potęgę. Sprawdził, co się kryje w daniach z kubka

Producenci oszukują na potęgę. Sprawdził, co się kryje w daniach z kubka

Influencer przeprowadził mały test gotowych dań w kubkach
Influencer przeprowadził mały test gotowych dań w kubkach
Źródło zdjęć: © YouTube | @panparagon-aplikacja
24.08.2023 08:03

Na pewno choć raz w życiu kupiłeś gotowanie danie w kubku. Pewien influencer zwraca uwagę na ważną kwestię. Warto o niej wiedzieć.

Na półkach sklepowych można znaleźć całą masę ekspresowych dań w kubkach. Do wyboru kupujący ma nie tylko rozgrzewające zupy, ale i całe dania, jak chociażby przeróżne makarony z sosem

Dlatego też biorąc pod uwagę naprawdę sporą ilość produktów w ofercie, można stwierdzić, że zainteresowanie takim asortymentem jest duże. Ty również kupujesz gotowe dania w kubku? Jeśli tak, jaka kombinacja jest twoją ulubioną?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Influencer zwraca uwagę na pewien szczegół

Buszując w sieci, natrafiłam ostatnio na bardzo ciekawy film. Użytkownik platformy Instagram @panparagon podzielił się interesującym spostrzeżeniem odnośnie gotowych dań w kubkach. Wcześniej jakoś nigdy nie zwróciłam na to uwagi, a to duży błąd.

Jak to jest możliwe, że obydwa produkty są praktycznie tej samej wielkości, ale jeden ma 60 g, a drugi 90 g. Ostatnio byłem w sklepie i się przeraziłem. Zobaczcie, ile jest tego na półkach…

relacjonuje panparagon. 

Mężczyzna jednocześnie pokazuje w swoim nagraniu półki sklepowe, które faktycznie są pełne produktów gotowych dań w kubku. Wybór pomiędzy różnymi smakami też jest bardzo duży. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że każdy znajdzie coś dla siebie.  

Opakowania sugerują, że gramatura będzie zbliżona. Świetna pułapka dla konsumentów.

kontynuuje.

Szybki test w domu

Mężczyzna specjalnie dla swoich fanów kupił dwa różne kubki, aby przeprowadzić szybki test w domu. W swoim nagraniu zauważył, że za jeden taki produkt musiał zapłacić 6 złotych. To całkiem sporo.

Co pokazał test mężczyzny? Otóż po otwarciu każdego opakowania, okazało się, że żadne danie nie wypełnia pudełka w przeważającej wielkości. Tak naprawdę stanowi jego mniejszą część. I okej, wiadomo, że potrzebne jest miejsce, aby po zalaniu wodą, danie mogło napęcznieć. Ale czy na pewno kubek musi być taki duży? I dlaczego pomimo różnej gramatury produktu, kubki są praktycznie tej samej wielkości?

Co myślisz o przeprowadzonym teście?
Co myślisz o przeprowadzonym teście?© YouTube | @panparagon-aplikacja

Zresztą obejrzyj całe nagranie @panaparagona, które można znaleźć również na jego koncie na YouTube.

Tego nie wiedziałeś o DANIACH w KUBKU🥡

A ty co myślisz o tej sytuacji? Jesz w ogóle dania tego typu? Z niecierpliwością czekam na Twój komentarz w tej sprawie!

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także