NewsyAnielska kanapka Magdy Gessler – ile kosztuje? Jaki ma skład? Jej cena po prostu zwala z nóg

Anielska kanapka Magdy Gessler – ile kosztuje? Jaki ma skład? Jej cena po prostu zwala z nóg

Anielska kanapka Magdy Gessler – ile kosztuje? Jaki ma skład? Jej cena po prostu zwala z nóg
Ewa
28.04.2022 11:11, aktualizacja: 13.10.2023 10:37

Kanapka anielska Magdy Gessler z restauracji Słodki Słony to sprzedażowy hit. Jaki ma skład? Ile kosztuje? Gdzie ją kupić? Cena robi wrażenie.

Magda Gessler jest właścicielką i twarzą kilku znanych restauracji. Poza "U Fukiera" jej flagowym miejscem jest "Słodki Słony". Jedną z popularniejszych pozycji jest kanapka anielska. Jakie są składniki i cena?

Magda Gessler – restauracja

Magda Gessler jest jedną z jurorów polskiej edycji Masterchefa, gwiazdą Kuchennych Rewolucji i restauratorką, do której należy m.in. U Fukiera, Gloria czy Słodki Słony. Jej nazwisko rozpoznawane jest w całym kraju, a profil na Instagramie śledzi ponad milion osób.

Szczególnym zainteresowaniem cieszy się jej restauracja U Fukiera, która znajduje się na Rynku Starego Miasta w Warszawie, a także cukiernia Słodki Słony, do której nie tylko w tłusty czwartek ustawiają się ogromne kolejki. Wiele osób narzeka na wysokie ceny w restauracjach spod szyldu Magdy Gessler. Nie wpływa to jednak na ogromne zainteresowanie tymi lokalami.

Kanapka anielska Magdy Gessler – cena i skład

Warszawski lokal "Słodki Słony" to nie tylko słodkie wypieki, pączki i ciasteczka. W menu pojawiają się również sałatki, zupy, dania główne i kanapki. I to właśnie ta ostatnia pozycja wywołała małą burzę. Ile trzeba zapłacić za jedną kanapkę?

W ofercie "Słodki Słony" można znaleźć m.in. anielska z jajkiem, diabelska z salami, figaro z figą oraz myśliwska z krakowską kiełbasą.

Jaki skład ma anielska kanapka Magdy Gessler ze Słodki Słony? Ile kosztuje? Kanapka z jajkiem i szynką to śniadaniowy klasyk, który znają chyba wszyscy. Mogłoby się wydawać, że w tak prostym i dość klasycznym połączeniu nie ma miejsca na drogie składniki, więc cena takiej kanapki powinna być raczej niewygórowana.

facebook.com/SlodkiSlony
facebook.com/SlodkiSlony

W ofercie "Słodki Słony" pojawiła się kanapka anielska. Składa się z drożdżowej, słodkie bułki, jajka, szynki, sałaty rzymskiej, majonezu i zielonego ogórka. Jej cena? 20 zł za dużą i 10 zł za małą wersję kanapki.

M n i a m.... cudna, smakowita- zachwyca się Magda Gessler

Cena anielskiej kanapki Magdy Gessler = jakość?

Wiele osób oburzyła wysoka cena kanapki anielskiej z restauracji Magdy Gessler. Wbrew pozorom, śniadanie na mieście potrafi kosztować naprawdę sporo. Biorąc pod uwagę kilka czynników, takich jak własnoręcznie wypiekane pieczywo, dobrej jakości wędlina i renoma lokalu, to cena wcale nie jest mocno wygórowana. Nie da się ukryć, że nie każdy będzie mógł sobie na to pozwolić.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także