PrzepisMałgorzata Foremniak ma 55 lat i wygląda pięknie. Zdradziła świetny patent na idealną sylwetkę

Małgorzata Foremniak ma 55 lat i wygląda pięknie. Zdradziła świetny patent na idealną sylwetkę

Małgorzata Foremniak/Instagram
Małgorzata Foremniak/Instagram

Małgorzata Foremniak ma 55 lat, jednak figury może pozazdrościć jej niejedna nastolatka. Wydawać by się mogło, że czas dla niej zatrzymał się co najmniej kilkanaście lat temu. W czym tkwi sekret sylwetki Małgorzaty Foremniak? Aktorka odpowiada.  

Małgorzata Foremniak znana jest m.in. z roli w “Na dobre i na złe”, “Och Karol 2”, czy “Sługi Boże”. Jest również jurorką w popularnym programie “Mam talent”. I choć minęło sporo czasu od kiedy pierwszy raz zobaczyliśmy ją na ekranie, to niewiele się zmieniła. Dziś zdradza, w jaki sposób dba o swoją figurę.

Małgorzata Foremniak zdradza, w czym tkwi sekret jej diety. Ma obłędną figurę

Małgorzata Foremniak w wielu wywiadach mówiła, że najważniejsze jest dla niej zdrowe odżywianie.

Ciało budowane jest z tego, co dostarczamy. Żywność jest dla mnie bardzo ważna 

- mówiła m.in. w wywiadzie dla „Vivy!”.

Ważną rolę odgrywa u niej również dobre nawadnianie. Małgorzata Foremniak przyznała, że stara się pić jak najwięcej wody. Dzięki niej nasz organizm się oczyszcza, a skóra staje się sprężysta i wygląda bardziej promiennie. Woda wspomaga też nerki i dodaje dużo energii. Jest to niezwykle ważne na przykład podczas odchudzania.

Czy Małgorzata Foremniak miała operacje plastyczne? “Jestem naturalna”

Małgorzata Foremniak przyznała, że jest w pełni naturalna i nigdy nie zdecydowała się na żadną operację plastyczną. Poinformowała jednak, że pielęgnacja jest dla niej niezwykle ważna, ale używa “najprostszych kosmetyków”.

Był czas, że w ogóle z nich zrezygnowałam na rzecz organicznych olejów. Zostawiłam tylko delikatny krem nawilżający pod makijaż. Robię peeling całego ciała z solą i od czasu do czasu wcieram w skórę, łącznie z twarzą, rozcieńczony ocet jabłkowy. Działa rewelacyjnie, kosmetycznie i leczniczo. Również go piję, z wodą i miodem. To jest mój power drink  

– powiedziała Małgorzata Foremniak w wywiadzie dla "InStyle".

Jeżeli mam zabiegi, to one są czysto pielęgnacyjne. Jestem naturalna. Poza tym jestem aktorką i moja twarz jest moim wnętrzem i moje zmarszczki, które tworzy czas, są historią, którą mogę opowiedzieć poprzez moją twarz 

- dodała.

W mediach społecznościowych aktorka publikuje dużo zdjęć, które spotykają się z pozytywnym odbiorem internautów. Wielu z nich przyznaje, że zazdrości jej figury.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także