NewsyMcDonald's rozdaje w Polsce posiłki za darmo. Jest tylko jeden warunek

McDonald's rozdaje w Polsce posiłki za darmo. Jest tylko jeden warunek

Aby dostać 3 darmowe posiłki w McDonald's wystarczy pomóc/źródło: Heorshe/Adobe Stock
Aby dostać 3 darmowe posiłki w McDonald's wystarczy pomóc/źródło: Heorshe/Adobe Stock
Marzena Pęcak
22.07.2023 10:01

Lubisz jeść w McDonald's? Już niebawem będziesz mieć okazję, aby zgarnąć 3 kupony na darmowe posiłki. Jakie warunki należy spełnić? Przeczytaj ten artykuł do końca, a wszystko stanie się jasne.

Nikomu nie trzeba tłumaczyć, czym jest i co oferuje McDonald's. Założę się nawet, że jest spora liczba osób, która potrafi z pamięci  wyrecytować dokładne menu i podać ceny konkretnych produktów. Jak to możliwe? Po prostu to kultowe miejsce, które każdego dnia przyciąga całą rzeszę klientów.

I jak się okazuje, część z nich już niebawem może skorzystać ze specjalnej oferty. Niestety dotyczy ona na razie tylko jednego miasta. Koniecznie sprawdź, czy chodzi o miasto, w którym ty mieszkasz.

Pomoc i przyjemne jednocześnie

Co trzeba zrobić, aby zagarnąć 3 darmowe posiłki? Otóż wystarczy zrobić coś dobrego i pożytecznego jednocześnie w określonym miejscu oraz czasie. Pomysłodawcą całej inicjatywy jest centrum krwiodawstwa.

Akcja zostanie przeprowadzona we wtorek, 25 lipca przy ulicy Rzeczkowskiej w Ciechanowie (obok McDonald's). Tego dnia między 9.00, a 12.00 będzie można oddać krew. Jednocześnie osoby biorące udział w całym przedsięwzięciu, mogą liczyć na 3 darmowe kupony do McDonald's. Co więcej, otrzymają też urocze skarpetki z logo kultowej restauracji.

Już niebawem mieszkańcy Ciechanowa będą mogli zjeść w kultowej restauracji za darmo/źródło: Kana Design Image/Adobe Stock
Już niebawem mieszkańcy Ciechanowa będą mogli zjeść w kultowej restauracji za darmo/źródło: Kana Design Image/Adobe Stock

Dobry pomysł?

Zanim się pożegnamy, koniecznie napisz mi, co myślisz o tej inicjatywie? Uważasz, że to dobry pomysł i sam chciałbyś wziąć udział w takiej akcji? Osobiście uważam, że wszystkie inicjatywy mające na celu propogowanie oddawania krwi są bardzo ważne i potrzebne. Sama chętniej oddałabym krew, gdybym mieszkała w Ciechanowie.

Trzymam kciuki, aby akcja zakończyła się wielkim sukcesem. Kto wie, może w przyszłości podobne działania zostaną zorganizowane w innych miastach na terenie naszego kraju.

A jeśli jesteś fanem McDonald's, ten artykuł z pewnością cię zainteresuje: Tak wyglądał McDonalds przed laty. Te zdjęcia pamiętają tylko nieliczni

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także