NewsyPrzetakiewicz zaszalała. Cena jej zastawy świątecznej powala, zwykła szklanka kosztuje majątek

Przetakiewicz zaszalała. Cena jej zastawy świątecznej powala, zwykła szklanka kosztuje majątek

Instagram/Joanna Przetakiewicz
Instagram/Joanna Przetakiewicz
10.04.2023 16:15

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się nakryciem świątecznego stołu. Projektantka postawiła na stonowane barwy i prostą zastawę ze swojego sklepu. Dekoracja wydawałoby się skromna, w rzeczywistości jest warta majątek. Cena filiżanki wynosi ok. 150 zł, ponad 2 tysiące złotych kosztuje jedna szklanka z charakterystycznym zdobieniem. Zobaczcie, jak prezentuje się zastawa świąteczna Joanny Przetakiewicz. 

Znana projektantka dała popis swoich umiejętności dekoratorskich. Zdjęcia elegancko udekorowanego stołu świątecznego udostępniła w mediach społecznościowych. Na czarnym obrusie ułożyła białe dekoracje w kształcie jajek, a pod szklanymi kopułami umieściła małe porcelanowe zające. Zastawa pochodzi z La Manii, sklepu, którego założycielką i właścicielką jest Przetakiewicz. Całość została dopieszczona zielenią i złotymi dodatkami oraz luksusowym szkłem.

Zastawa świąteczna Joanny Przetakiewicz. Zwykła szklanka kosztuje majątek

Joanna Przetakiewicz to znana przedsiębiorczyni oraz właścicielka domu mody La Mania. Znajdziemy tam nie tylko kreacje spod ołówka znanej projektantki, ale również akcesoria do domu. W La Mania Home za komplet zastawy stołowej dla jednej osoby zapłacić trzeba ok. 300 zł. Talerze, miski, kubki od Przetakiewicz charakteryzują się prostotą, są utrzymane w eleganckim tonie i królują tu mało krzykliwe kolory.

Projektantka pochwaliła się w mediach społecznościowych nakryciem świątecznego stołu. Jak widzimy, całość jest utrzymana w stonowanej kolorystyce. Przeważa czerń i biel z dodatkiem złota i zieleni. Porcelanowa zastawa, która zdobi stół, pochodzi oczywiście z La Manii. Podstawowy zestaw dla jednej osoby to koszt 329 zł, jednak na tym nie koniec. Same filiżanki kosztują niespełna 150 zł za sztukę, do tego trzeba doliczyć złote podkładki pod talerze i sztućce - ceny tutaj wahają się od 80 do 100 zł za jedną. Stół zdobią również porcelanowe jaja - cena kompletu składającego się z dwóch sztuk to 249 złotych.

Zastawa świąteczna Joanny Przetakiewicz wystąpiła w towarzystwie nietuzinkowego szkła od marki Artel. Kryształy i złote zdobienia to niemały wydatek. Charakterystyczne szklanki z motywem zwierzęcym (widzimy, że Przetakiewicz wybrała dekorację przedstawiającą węża) to produkty luksusowe - do ich wykonania faktycznie użyto prawdziwego 24-karatowego złota. Cena jednej szklanki to koszt ok. 500 dolarów, czyli blisko 2,2 tys. zł. Karafka natomiast kosztuje niespełna 1000 dolarów - ponad 4,3 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także