NewsyRekordowe ceny na Narodowym. Kibice za przekąski musieli zapłacić fortunę

Rekordowe ceny na Narodowym. Kibice za przekąski musieli zapłacić fortunę

Rekordowe ceny na Narodowym. Kibice za przekąski musieli zapłacić fortunę.
Rekordowe ceny na Narodowym. Kibice za przekąski musieli zapłacić fortunę.
Źródło zdjęć: © Getty Images, X
22.03.2024 21:02

PGE Narodowy słynie z wielu rzeczy, ale ostatnio głośno jest o horrendalnie wysokich cenach jedzenia i napojów podczas meczu Polska - Estonia. Kibice, którzy liczyli na smaczny i niedrogi posiłek podczas kibicowania, musieli boleśnie przełknąć gorycz rozczarowania.

Kibice, którzy w miniony czwartek zasiadali na trybunach PGE Narodowego, mogą wspominać zwycięskie starcie reprezentacji Polski, ale także nieunikniony wydatek na przekąski, który z pewnością na długo zapamiętają. Podczas emocjonującego meczu Polska - Estonia nie tylko piłkarze dostarczyli widzom emocji, ale również ceny jedzenia i napojów w stadionowej gastronomii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rekordowe ceny na PGE Narodowym - kibice słono zapłacili za przekąski

Kibice, którzy 24 marca 2023 roku udali się na PGE Narodowy, aby obejrzeć mecz Polska - Estonia, z pewnością nie zapomną tego wydarzenia. Choć reprezentacja Polski pewnie zwyciężyła, to dla wielu fanów smak radości ze zwycięstwa popsuły wysokie ceny jedzenia i napojów na stadionie.

Ceny na PGE Narodowym szokują:

  • Zwykła zapiekanka lub hot-dog kosztowały 25 zł,
  • Jedno piwo (0,4 l) to wydatek 22 zł.

Zestawy:

  • Hot-dog + Coca-Cola: 39 zł,
  • Nachosy + Coca-Cola: 53 zł,
  • Nachosy + piwo: 59 zł,
  • Zapiekanka, hot-dog + 2x Coca-Cola: 76 zł,
  • Nachosy + 2x piwo: 80 zł,
  • 6 piw: 125 zł.

Reakcje kibiców na portalach społecznościowych

Komunikaty na temat cen jedzenia na PGE Narodowym wywołały lawinę komentarzy w sieci. Internauci nie kryli swojego zdziwienia i oburzenia.

"Może atmosfera na Stadionie Narodowym przypomina tę z Księżyca, ale za to ceny jedzenia są z innej planety" - napisał jeden z internautów.

Inni zwracali uwagę na to, jak wysokie ceny mogą wpływać na ogólną atmosferę wydarzenia.

"Tanio nie jest. Zawsze narzekałem na kina, chyba przestanę."
"Totalnie ich pogrzało. Ale to takie polskie: wydoić wszystkich dookoła, jak jest okazja. A ponieważ i tak kupią, to trzeba korzystać z okazji." - napisał oburzony internauta.

Mecz na PGE Narodowym był prawdziwym widowiskiem sportowym, jednak wiele osób zastanawia się, czy warto było mierzyć się z takimi cenami za przekąski i napoje. Choć atmosfera na stadionie może być niezapomniana, to ceny na poziomie "z innej planety" pozostawiły wiele do życzenia. Kibice z pewnością będą mieli o czym dyskutować jeszcze długo po zakończeniu meczu.

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także