NewsySprawdziliśmy cenę obiadu u "Lewego". Kiedy spojrzeliśmy w menu, nie wierzyliśmy własnym oczom

Sprawdziliśmy cenę obiadu u "Lewego". Kiedy spojrzeliśmy w menu, nie wierzyliśmy własnym oczom

Robert Lewandowski (Instagram)
Robert Lewandowski (Instagram)

15.05.2023 11:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O tym, że Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, wie każdy. Ogromną ciekawostką jest jednak fakt, że założył restaurację "Nine's, która cieszy się ogromną popularnością. Sprawdziliśmy, ile trzeba zapłacić za obiad. Ta informacja na pewno was zaskoczy.

Na oficjalnej stronie restauracji czytamy:

"Tworzymy to miejsce dla Was, z pasją oraz duszą. Wszystko w wierze zasady Fair Play. Pragniemy Was zaprosić do wspólnego tworzenia wyjątkowego miejsca pełnego zdrowych emocji – nie tylko tych na murawie, ale także tych na talerzu".

W menu znajdziemy przede wszystkim domowe obiady. Knajpa słynie także z domowych wyrobów, czyli mleka migdałowego oraz oryginalnych precli.

Robert Lewandowski ma restaurację. Ceny są niewiarygodne

Nine's znajduje się na Browarach Warszawskich. Pewnie wiele osób zastanawia się, jak wygląda menu i co możemy zamówić. Okazuje się, że ceny nie są zbyt wygórowane. Postanowiliśmy porównać je z cenami w restauracji U Fukiera. Tatar wołowy kosztuje na przykład 47 złotych (u Magdy Gessler już 62 złote). Za rosół zapłacimy 24 złote, zaś u najsłynniejszej restauratorki 37 złotych. Możemy też zamówić krewetki. To danie jest w cenie 51 złotych. U Magdy Gessler podobna potrawa kosztuje 91 złotych.

Robert Lewandowski (screen z nines.com.pl)
Robert Lewandowski (screen z nines.com.pl)

W menu znajdziemy także słynną sałatkę Cezar. U Lewego zapłacimy 36 złotych za podstawową wersję. Jeśli chcemy mieć dodatkowego precla, musimy dorzucić 11 złotych. Dopłacić trzeba też za dodatki. Grillowana pierś z kurczaka kosztuje 13 złotych, mięso wege oraz krewetki po 16 złotych. U gwiazdy "Kuchennych Rewolucji" musimy zostawić co najmniej 75 złotych.

Nie możemy zapomnieć o jednym z ulubionych dań wielu Polaków, czyli o schabowym z dodatkami. Jakie są różnice w cenach? U "Lewego" zostawimy 53 złote, a U Fukiera 86 złotych.

Ciekawe jest to, że w restauracji, którą prowadzi Robert Lewandowski, możemy zamówić produkty z obniżoną zawartością glutenu. Musimy jednak liczyć się z dodatkowymi kosztami — za każdą pozycję trzeba będzie zapłacić o 3 złote więcej.

 Koniecznie przetestuj ten przepis!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także