NewsySekret szczupłej sylwetki Kisielowej z "M jak miłość". Od 15 lat nie je trzech produktów

Sekret szczupłej sylwetki Kisielowej z "M jak miłość". Od 15 lat nie je trzech produktów

Małgorzata Rożniatowska zagrała m.in. w "Złotopolskich" i "M jak miłość"
Małgorzata Rożniatowska zagrała m.in. w "Złotopolskich" i "M jak miłość"
Źródło zdjęć: © Facebook, YouTube

15.09.2023 12:45, aktual.: 15.09.2023 12:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Rożniatowska ma już 73 lata, chociaż jej sylwetka sprawia, że ciężko uwierzyć w tę liczbę. Osobiście dalibyśmy jej przynajmniej 15 lat mniej, co dokładnie pokrywa się z czasem, od którego pani Małgorzata nie spożywa trzech konkretnych produktów. Jakich? Odpowiadamy!

Małgorzata Rożniatowska to utalentowana i utytułowana polska aktorka. Większość osób kojarzy ją z roli Kisielowej w "M jak Miłość", ale jej filmografia to coś znacznie więcej. Swoją karierę aktorską rozpoczęła niemal 50 lat temu, w polskiej komedii "Awans", reżyserii Edwarda Redlińskiego. Od tamtego momentu pani Małgorzata praktycznie nie schodzi ze sceny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Chociaż o występach filmowych i teatralnych Małgorzaty Różniatowskiej można by pisać bez końca (co z chęcią byśmy uczynili), to dzisiaj postanowiliśmy się skupić na innym aspekcie życia słynnej aktorki. A jest o czym rozmawiać. 73-letnia Różniatowska ma niebywałą dla swojego rocznika sylwetkę, w której zdecydowanie zamieszkuje zdrowy duch. W czym tkwi sekret aktorki? W nawykach. Opowiedziała o nich portalowi poradnikzdrowie.pl.

"Dużo pracy i pogoda ducha"

Według pani Małgorzaty tym, co utrzymuje ją w dobrej kondycji, jest aktywność zawodowa. To ona i wrodzona pogoda ducha sprawiają, że 73-latka jest w doskonałej formie fizycznej i psychicznej. Co więcej, aktorka nie przepada za restrykcyjnymi dietami, które ponoć wcale na nią dobrze nie działają. Co prawda najpierw rzeczywiście od nich chudnie, ale — jak przyznała w wywiadzie — później kilogramy wracają. I to z nawiązką.

Istnieją jednak trzy rodzaje produktów, których pani Małgorzata unika jak ognia. W swojej rozmowie z portalem poradnikzdrowie.pl wyznała, że od 15 lat nie je... pieczywa. Zrezygnowała również ze słodyczy i tłustych potraw. Jak wyjaśniła, chociaż teraz wygląda doskonale, to na ogół ma tendencję do tycia i dlatego postanowiła, że będzie jadła zdrowo.

Małgorzata Różniatowska zrezygnowała m.in. z pieczywa
Małgorzata Różniatowska zrezygnowała m.in. z pieczywa© canva.com

Pani Małgorzacie życzymy samych sukcesów i kontynuowania swojej wybitnej kariery aktorskiej tak długo, jak tylko będzie chciała. A biorąc pod uwagę wspomniane przez nią nawyki i pogodę ducha, przeczuwamy, że jeszcze nieraz zobaczymy ją na ekranie telewizora!

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także