NewsySprawdziła catering od Gessler. Pokazała dania do kamery, bo była w szoku, że jest tak źle

Sprawdziła catering od Gessler. Pokazała dania do kamery, bo była w szoku, że jest tak źle

TikTokerka oceniła catering od Magdy Gessler/źródło: TikTok/tiktok.com/@wyzszy_instytut_smaku
TikTokerka oceniła catering od Magdy Gessler/źródło: TikTok/tiktok.com/@wyzszy_instytut_smaku
Marzena Pęcak

29.07.2023 09:45, aktual.: 29.07.2023 14:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli zastanawiasz się, jak smakuje catering Magdy Gessler i czy warto go zamawiać, ten artykuł powstał z myślą o tobie. Jedzenie od niekwestionowanego guru sztuki kulinarnej postanowiła przetestować pewna TikTokerka. Jej ocena nie pozostawia żadnych złudzeń, jest naprawdę źle.

Z roku na rok coraz więcej znanych gwiazd ze świata show-biznesu decyduje się na inwestycje w branży gastronomicznej. Własne restauracje, czy też specjalnie przygotowany catering to dla nich teraz codzienność. Oczywiście w branży tej prym wiedzie Magda Gessler. I to z kilku powodów.

Po pierwsze, jest ona znana całej rzeszy Polaków jako prawdziwy znawca sztuki kulinarnej. Nic więc dziwnego, że przez wiele lat ratowała i modernizowała restauracje na terenie całej Polski, którym nie wiodło się najlepiej. Przeprowadzone przez gwiazdę kuchenne rewolucje miały to zmienić. Należy również podkreślić, że Magda Gessler jest właścicielką wielu lokali cieszących się ogromną popularnością. Kiedy więc na rynku pojawił się jej catering, można było spodziewać się kolejnego sukcesu.

Tiktokerka przetestowała catering od Magdy Gessler

Dania sygnowane nazwiskiem mistrzyni kulinariów postanowiła przetestować @AGATESTUJE_ z kanału @wyzszy_instytut_smaku, która prężnie działa na platformie TikTok. Jak smakowało jej jedzenie od Magdy Gessler? Tego wszystkiego dowiesz się już za moment.

Przeglądając rolki na TikToku w pewnej chwili wyświetlił mi się film Agi, a że dotyczył świata kuchni, od razu mnie zainteresował. Byłam wręcz w szoku po jego obejrzeniu, bo takich wniosków na pewno się nie spodziewałam. Dlaczego? Otóż kiedy zobaczyłam, że Aga testuje już trzeci dzień catering Magdy Gessler, byłam przekonana, że będzie zachwycona. Prawda jednak okazała się zupełnie inna.

Już na wstępie TikTokerka zaznacza, że testuje catering Magdy Gessler, aby nie musieli robić tego jej obserwujący. I chyba zgodzisz się ze mną, że te słowa nie wróżą nic dobrego.

"Dzisiejsze śniadanie w przeciwieństwie do wczorajszego to istny koszmarek. Nawet ten kwiatuszek tego nie wynagrodzi. Czy wy widzicie, jak niesmakowicie wygląda ten ryż?" - pyta w swoim filmie Aga, pokazując jednocześnie, jak prezentuje się zamówione danie.

TikTokerka omówiła również pozostałe posiłki, jakie otrzymała tego dnia. Jej zdaniem drugie śniadanie było zdecydowanie lepsze. Jak jednak podkreśliła, to żaden wyczyn, bo ciężko zepsuć sałatkę z boczkiem. Dalej przyszedł czas na placki z leczo. I jak się okazało, były one mocno przypalone. Co więcej, nie pomógł tu nawet fakt, że dołączone leczo było naprawdę dobre.

Tego dnia Aga znalazła w swoim cateringu jeszcze koktajl z owców, który jej zdaniem tak naprawdę był bez owoców. Na kolację zaś zjadła zapiekankę gyros. I nie było to wcale najgorsze danie, jak sama przyznała.

Małe podsumowanie

W nagraniu Agi nie zabrakło również małego podsumowania i ważnego ogłoszenia.

"Ja już więcej nie dam rady. Oficjalnie rezygnuję z tego challengu. Podsumowując catering Magdy Gessler, biada, biada. I z tym cateringiem to generalnie rzecz się dzieje słaba." - tłumaczy kobieta.

Szczerze mówiąc, takiej reakcji się nie spodziewałam. Myślałam, że będzie to kolejna recenzja z przychylną oceną dokonań Magdy Gessler. A ty co myślisz o tej sytuacji? Może sam korzystasz z cateringu Magdy Gessler? Jeśli tak, koniecznie podziel się własnymi odczuciami.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także