NewsyWesele Ewy Wachowicz na zamku w Krakowie. Nie uwierzysz, ile kosztowała organizacja

Wesele Ewy Wachowicz na zamku w Krakowie. Nie uwierzysz, ile kosztowała organizacja

Ewa Wachowicz wyszła za mąż
Ewa Wachowicz wyszła za mąż
Źródło zdjęć: © fot. Instagram

06.09.2023 19:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ewa Wachowicz, gospodyni programu "Ewa gotuje" niespodziewanie wyszła za swojego długoletniego partnera, Sławomira Kowalewskiego. Wesele odbyło się w iście bajkowej scenerii. Świeżo upieczeni małżonkowie nie szczędzili na wydarzeniu. Za zorganizowanie przyjęcia na zamku w Krakowie musieli słono zapłacić.

Ewa Wachowicz, Miss Polonia 1992, producentka i prowadząca programu "Ewa gotuje" wyszła za mąż za Sławomira Kowalewskiego, z którym związała się ponad 8 lat temu. Wesele odbyło się 2 września br. w murach krakowskiego zamku w Przegorzałach.

Uroczystość została owiana tajemnicą. Żadna informacja na temat ślubu nie przedostała się wcześniej do mediów, co jest wyjątkową rzadkością w show-biznesie. Zdjęcia opublikowali sami zainteresowani, wzbudzając ogromne emocje wśród internautów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski — co wiemy na temat tajemniczej pary?

Ewa Wachowicz jest znana od przeszło 30 lat. W 1992 roku wygrała konkurs Miss Polonia, niedługo potem otrzymała tytuł III wicemiss w wyborach Miss World, a rok później zwyciężyła w Miss World University. W latach 1993–1995 pracowała jako sekretarz prasowy biura ówczesnego premiera, Waldemara Pawlaka.


Od tamtego momentu kariera prezenterki nabrała rozpędu. Pod koniec lat 90. zajęła się produkcją kultowego programu "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza". Współpraca Wachowicz i Makłowicza zakończyła się w 2007 roku i odbiła się w mediach szerokim echem. Niedługo potem wydała autorski program kulinarny "Ewa gotuje", który prowadzi do dziś.

Dziennikarka od początku kariery chroni swoje życie prywatne. Wiadomo, że w przeszłości była żoną Przemysława Osuchowskiego. W 2000 roku przyszła na świat ich córka Aleksandra. Niestety małżeństwo rozpadło się 7 lat później.

Sławomir Kowalewski to dziennikarz muzyczny, którego głos możemy znać z popularnej audycji "Byle do piątku" nadawaną przez RMF FM. W 2016 roku wystąpił w programie "Must Be The Music", gdzie pochwaliła go sama Kora. Pierwsze wzmianki medialne na temat związku Wachowicz i Kowalewskiego pojawiły się w 2015 roku.

Wesele Ewy Wachowicz kosztowało fortunę

Przyjęcie weselne odbyło się w Krakowie, na murach odnowionego zamku w Przegorzałach. W środku znajduje się pięciogwiazdkowy hotel i restauracja Zinar Castle, z którego to rozpościera się widok na malowniczą panoramę Krakowa.

- Uroczystość miała miejsce w sali balowej z widokiem na dolinę Wisły i Srebrną Górę w Krakowie. Mieści się tam do 200 osób — wyjawił pracownik Zinar Castle w rozmowie z portalem ShowNews.pl.

Cena za talerzyk w hotelu Zinar Castle zaczyna się od 300 złotych. Biorąc pod uwagę ilość gości, dodatkowe atrakcje czy same kreacje dla pary, całkowity koszt wesela mógł wynieść nawet 100 tysięcy złotych.

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także