NewsyEwa Wachowicz wyjawiła całą prawdę o rozstaniu z Robertem Makłowiczem. "Było mi smutno"

Ewa Wachowicz wyjawiła całą prawdę o rozstaniu z Robertem Makłowiczem. "Było mi smutno"

Ewa Wachowicz w programie "Uwaga! TVN"
Ewa Wachowicz w programie "Uwaga! TVN"
Źródło zdjęć: © YouTube
25.08.2023 18:21

Ewa Wachowicz przez wiele lat zajmowała się produkcją legendarnego programu "Podróże kulinarne z Robertem Makłowiczem". W 2007 roku doszło do zawodowego rozstania pary. Producentka przyznała niedawno, że w tamtym momencie był to dla niej "koniec świata".

Ewa Wachowicz to dziennikarka, producentka i osobowość telewizyjna. Karierę rozpoczęła w 1992 roku, kiedy wygrała konkurs "Miss Polonia", a w rok później otrzymała tytuł III wicemiss świata. W tym samym roku zaczęła pracę na stanowisku sekretarza prasowego ówczesnego premiera, Waldemara Pawlaka.

Pod koniec lat 90. założyła własną firmę producencką i rozpoczęła współpracę z Robertem Makłowiczem. W 2007 roku dziennikarz postanowił to zakończyć. W mediach zawrzało. Producentka wróciła do tej trudnej sytuacji sprzed lat w jednym z ostatnich wywiadów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Było mi smutno". Ewa Wachowicz wspomina rozstanie z Robertem Makłowiczem

Ewa Wachowicz rozpoczęła współpracę z Makłowiczem w 1998 roku. Przez prawie 10 lat zajmowała się produkcją "Podróży kulinarnych z Robertem Makłowiczem". Program cieszył się ogromną popularnością. W 2007 roku Robert Makłowicz podjął decyzję, żeby samodzielnie zająć się produkcją swojego kulinarnego programu. Wiadomość szybko obiegła media, a Wachowicz nie kryła rozgoryczenia.

Prezenterka wróciła wspomnieniami do bolesnych wydarzeń sprzed 16 lat. W rozmowie z serwisem Gazeta.pl, Ewa Wachowicz przyznała:

Oczywiście było mi smutno i zadawałam sobie pytanie: dlaczego? Przecież byłam producentką jego programu kulinarnego i wkładałam w to dużo serca. Ale gdy rozstaliśmy się w 2007 r., postawiłam na siebie. W tamtym momencie wydawało mi się, że to koniec świata.

Co teraz o całej sytuacji sądzi Ewa Wachowicz?

Krótko po zakończeniu współpracy, Wachowicz rzuciła się w wir pracy. W tym samym roku została producentką i prowadzącą programu "Ewa gotuje", który emitowany jest do dziś. Była miss przekonuje, że zawodowe rozstanie wyszło jej na dobre.

Z perspektywy mogę powiedzieć, że to, że Robert postanowił swój program robić sam, było najlepszym zwrotem w moim zawodowym życiu. Dziś czuję do niego ogromną wdzięczność.

Ewa Wachowicz
Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także