NewsyMakłowicz go nie znosi. Polacy polewają frytki, parówki i pizzę

Makłowicz go nie znosi. Polacy polewają frytki, parówki i pizzę

Robert Makłowicz zdradził, z czym woli jeść frytki
Robert Makłowicz zdradził, z czym woli jeść frytki
Źródło zdjęć: © Adobe Stock, YouTube | @mlodymaklo, Uuganbayar, fortyforks
20.08.2023 17:56

Robert Makłowicz zdradził, z jakim dodatkiem je frytki. Jednocześnie ujawnił swój stosunek do ketchupu. Wiele osób może być w szoku!

Gdyby ktoś zapytał mnie, z kim najbardziej kojarzy mi się sztuka kulinarna w Polsce, przed oczami mam dwie postaci. Magda Gessler i Robert Makłowicz to bez wątpienia niekwestionowani znawcy tej dziedziny. Programy pana Roberta kojarzę jeszcze z dzieciństwa, kiedy to odwiedzał przeróżne zakątki świata i gotował lokalne specjały. Z kolei Magda Gessler już od zawsze będzie kojarzyć mi się z "Kuchennymi Rewolucjami". 

Co ciekawe obie przedstawione persony nie są tylko postaciami telewizyjnymi. Jednocześnie zarówno pan Robert, jak i pani Magda, cieszą się ogromną popularnością w sieci. Nic więc dziwnego, że fani śledzą każdy ich krok. A kiedy mają tylko okazję, zadają całą serię pytań, na które obie gwiazdy bardzo chętnie odpowiadają. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Robert Makłowicz zdradza, z czym lubi jeść kultową przekąskę

Dziś skupię się jednak na panu Robercie. Dlaczego? Otóż ostatnio natrafiłam w sieci na ciekawe nagranie. W krótkim filmiku znany kucharz odpowiedział na dwa pytania swoich fanów. I muszę przyznać, że obie odpowiedzi były dla mnie totalnym zaskoczeniem

Po pierwsze, pan Robert woli jeść frytki z majonezem, a nie ketchupem. Ja jestem w teamie "ketchup" i myślałam, że to właśnie on będzie numerem jeden również w przypadku mężczyzny. Jakoś frytki i ketchup bardziej pasują mi niż frytki z majonezem. A ty, w jaki sposób je jesz?

Co Makłowicz myśli o ketchupie?

To jednak nie koniec. Bo jak się okazuje, pan Robert otrzymał też pytanie odnośnie swojej niechęci do ketchupu. Mężczyzna od razu sprostował, że nie jest to niechęć. Jednocześnie odpowiedział, w czym tkwi jego problem z ketchupem. 

Ketchup do wszystkiego jest tak nieznośnie amerykański, jak kolor skóry na twarzy Donalda Trumpa. Chcielibyście mieć pomarańczową gębę i mieć ketchup do wszystkiego? On oczywiście tego nie ma od ketchupu, ale wiecie, nadmiar ketchupu powoduje, że człowiek się smaruje jakimś smarowidłem i się robi pomarańczowym człowiekiem po prostu.

tłumaczy Robert Makłowicz

Zanim się pożegnamy, muszę wyznać, że nigdy nie pomyślałam o ketchupie w takich kategoriach. W sensie, że jest to typowo amerykański dodatek praktycznie do wszystkiego. Osobiście wolę ketchup od majonezu, dlatego używam go dużo częściej. Co nie zmienia faktu, że jak zawsze słuchanie wyjaśnień pana Roberta było dla mnie czystą przyjemnością. Uwielbiam jego anegdotki i ciekawostki, którymi często się dzieli ze swoimi fanami. Też lubisz go słuchać?

Makłowicz Frytki z Majonezem Czy Ketchupem?! Nienawiść Do Ketchupu?!

Oczywiście na koniec nie zapomnij napisać, do którego teamu ty należysz. Jesteś zdecydowanie miłośnikiem majonezu, a może jednak twoim faworytem jest ketchup?

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także