PoradyWstaw do kuchni biurowy pojemnik z IKEA. Szybko sobie podziękujesz

Wstaw do kuchni biurowy pojemnik z IKEA. Szybko sobie podziękujesz

Internet oszalał. Wstaw do kuchni biurowy pojemnik z IKEI. Fot. AdobeStock, IKEA
Internet oszalał. Wstaw do kuchni biurowy pojemnik z IKEI. Fot. AdobeStock, IKEA

Różnorodne triki na ułatwianie sobie życia cieszą się w internecie ogromną popularnością. W końcu każdemu z nas zależy na tym, by utrzymać porządek, a na dodatek robić to szybko i efektownie. W sieci pojawił się nowy sposób na segregowanie warzyw w kuchni. Musimy przyznać, że jest naprawdę rewelacyjny. W roli głównej biurowy pojemnik z IKEA.

Przechowywanie warzyw w kuchni od zawsze było problematyczne. Nie zawsze jesteśmy w stanie trzymać je w lodówce, a niektórych wręcz nie powinniśmy. Nie wolno też ich niczym owijać ani szczelnie pakować, gdyż potrzebują dostępu do świeżego powietrza. Jeśli ty też masz już dosyć bałaganu w kuchni, bo nie wiesz, gdzie przechowywać warzywa, koniecznie wybierz się do IKEA.

Gdzie przechowywać warzywa w kuchni? Wybierz się do IKEI

Genialnych kuchennych trików nie brakuje. Okazuje się, że nie potrzebujemy tysięcy pojemników zajmujących zbyt dużo miejsca, a na dodatek bardzo drogich, by móc przechowywać warzywa. Wystarczy, że wybierzemy się do IKEA i kupimy biurowe pojemniki - DRÖNJÖNS, które kosztują 29,99 zł za dwie sztuki.

Wystarczy ustawić je obok siebie w spiżarni bądź jednej z głębokich szafek, by móc cieszyć się porządkiem. Zmieszczą się w nich m.in. ziemniaki, główki czosnku czy cebula.

Internet oszalał. Wstaw do kuchni biurowy pojemnik z IKEI. Fot. Pexels
Internet oszalał. Wstaw do kuchni biurowy pojemnik z IKEI. Fot. Pexels

Trik z pojemnikami biurowymi z IKEA. Pokochały go tysiące osób

Na Facebooku trikiem podzieliła się jedna z kobiet, która sama zobaczyła go w mediach społecznościowych i postanowiła z niego skorzystać.

Nie wiem, kto wpadł na ten pomysł, ale dziękuję! 

- napisała.

Jej sposób spotkał się z ogromnym odzewem. Bardzo szybko pokochało go tysiące internautów, którzy zadeklarowali, że jak najszybciej wybiorą się do IKEA, by sprawdzić, jak ten sposób przyjmie się w ich kuchni. Wielu stwierdziło, że to naprawdę schludny, skuteczny, a przede wszystkim tani sposób na przechowywanie warzyw.

Kocham to! Muszę tego też spróbować w swojej kuchni. Nigdy nie wiem, jak właściwie przechowywać cebulę, ziemniaki i czosnek w szafce kuchennej! 

- skomentował jeden z internautów.

Internet oszalał. Wstaw do kuchni biurowy pojemnik z IKEI. Fot. Pixabay
Internet oszalał. Wstaw do kuchni biurowy pojemnik z IKEI. Fot. Pixabay
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także