NewsyZwyciężczyni "MasterChef Junior" właśnie skończyła 19 lat. Jej uroda odbiera mowę

Zwyciężczyni "MasterChef Junior" właśnie skończyła 19 lat. Jej uroda odbiera mowę

Natalia Paździor skończyła 19 lat. Jak teraz wygląda?
Natalia Paździor skończyła 19 lat. Jak teraz wygląda?
Źródło zdjęć: © TVN | "MasterChef Junior"
07.11.2023 10:41, aktualizacja: 07.11.2023 15:14

Natalia Paździor wygrała pierwszą edycję "MasterChef Junior", szturmem zdobywając serca widzów i jury. Zapamiętaliśmy ją jako uroczą dziewczynkę z ogromnym talentem kulinarnym. Dzisiaj Natalia ma już 19 lat i prezentuje się zjawiskowo. Na zdjęciach i nagraniach na serwisach społecznościowych ledwo można ją rozpoznać.

"MasterChef Junior" szybko stał się hitem i przyciągnął przed ekrany telewizorów rzeszę widzów. Fani z wypiekami na twarzy śledzili losy młodych kucharzy, przed którymi stała możliwość zawrotnej kariery. Jedną z uczestniczek była Natalia Paździerz, która wygrała pierwszą edycję programu w 2016 roku. To był pierwszy krok do rozwoju jej popularności. Na Instagramie ma blisko 100 tys. obserwujących, na TikToku ponad 350 tys. Jak zmieniła się od tamtego czasu?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Natalia Paździor skończyła 19 lat. Jest nie do poznania

Osoby śledzące "MasterChef Junior" zapamiętali ją jako rezolutną i uroczą dziewczynkę, której nie można było odmówić poczucia humoru. Niedawno Natalia opublikowała zdjęcie na Instagramie oraz filmik na TikToku z okazji swoich 19. urodzin. W niczym nie przypomina już dziecka sprzed lat, zwyciężczyni programu bardzo się zmieniła. Wręcz nie da się jej poznać.

Dziewczyna wyrosła na piękną kobietę, a fani są pełni podziwu. Przecież niedawno miała dopiero 11 lat i wygrała "MasterChef Junior". Natalia jest świetnym przykładem na to, że czas bardzo szybko płynie. Czym jeszcze nas zaskoczy zwyciężczyni pierwszej edycji popularnego programu telewizyjnego?

Natalia Paździor w zeszłym roku zdała maturę i zaczęła studia we Wrocławiu. Jest to kolejny, bardzo ważny rozdział w jej życiu. Oprócz tego cieszy się życiem u boku swojego ukochanego, który ją wspiera.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także