NewsyCo dalej z programem "Ewa gotuje"? Wachowicz po ślubie zniknęła, nie informując ekipy

Co dalej z programem "Ewa gotuje"? Wachowicz po ślubie zniknęła, nie informując ekipy

Ewa Wachowicz
Ewa Wachowicz
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
18.09.2023 11:46

Ewa Wachowicz nie przestaje zaskakiwać fanów. O jej ślubie dowiedzieliśmy się po fakcie dokonanym (zdjęcie opublikowała po ceremonii), a niedawno zniknęła z telewizji. Co dalej z programem "Ewa Gotuje"? Sama zainteresowana nie poinformowała ekipy o swoich planach.

Ostatnio Ewa Wachowicz zszokowała wszystkich. Potajemnie wyszła za mąż, czym pochwaliła się po samej ceremonii. Po tym wydarzeniu jest na języku wszystkich. Zupełnie nikt o tym nie wiedział, nawet najbardziej dociekliwi dziennikarze. Okazuje się, że to nie koniec szumu wokół celebrytki. Wraz z małżonkiem postanowiła wybrać się na podróż poślubną. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że... nic nie powiedziała ekipie programu "Ewa gotuje". Nikt nawet nie wie, gdzie wyjechała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ewa Wachowicz zniknęła bez słowa. Co dalej z jej programem?

Celebrytka nie chwali się swoim pożyciem małżeńskim w social media. Dla wielu osób to dowód na to, że między małżonkami wszystko układa się idealnie. Po prostu cieszy się wspólnym życiem z ukochaną osobą. Nie wypowiedziała się również na temat podróży poślubnej. Jej współpracownicy nie zamierzali jednak milczeć. Opowiedzieli o tym, jak czuli się, gdy Ewa Wachowicz zniknęła i o niczym ich nie poinformowała.

"Ślub Ewy i Sławka to nie jedyna niespodzianka, jaką spłatała ostatnio gwiazda. Tuż po ślubie nowożeńcy zdecydowali się wyruszyć w podróż poślubną, nie bacząc na to, że... Ewa ma w tym czasie zaplanowane zdjęcia do swojego programu" - czytamy wypowiedź osoby z bliskiego otoczenia celebrytki na stronie pomponik.pl.
Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski wzięli ślub
Ewa Wachowicz i Sławomir Kowalewski wzięli ślub© Instagram | ewawachowicz

Pozostaje więc pytanie, co stanie się z programem "Ewa gotuje". Nie ma żadnych oficjalnych informacji, wiemy jedynie, że ekipa nie jest zdenerwowana i z dystansem podeszła do decyzji Wachowicz. Co ciekawe, była ona dużym zaskoczeniem nawet dla jej brata, który pracuje z nią przy programie. Mało tego, nie pochwaliła się nawet, gdzie pojechała ze swoim mężem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także