NewsyDramat restauracji po "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler pokazała zdjęcia

Dramat restauracji po "Kuchennych rewolucjach". Magda Gessler pokazała zdjęcia

Magda Gessler apeluje o pomoc dla restauratorów
Magda Gessler apeluje o pomoc dla restauratorów
Źródło zdjęć: © Instagram: Magda Gessler (screenchot)

12.06.2024 18:38, aktual.: 12.06.2024 20:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler zwróciła się do internautów o pomoc dla restauratorów z Bielska-Białej, którzy niegdyś uczestniczyli w "Kuchennych rewolucjach". Lokal, który prowadzą, został zalany na skutek powodzi.

Magda Gessler to znana restauratorka, która od 2013 roku pomaga upadającym biznesom gastronomicznym stanąć na nogi. Przez 28 sezonów gwiazda wsparła setki osób. Prowadząca śledzi na bieżąco poczynania lokali, u których przeprowadziła rewolucję. A w jednym z nich doszło ostatnio do dramatycznej sytuacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Powódź zalała restaurację w Bielsku-Białej. Magda Gessler apeluje

Magda Gessler udostępniła na Instagramie wpis, w którym prosi obserwujących o pomoc dla restauratorów prowadzących Bistro u rodziny Gębalskich. Powódź błyskawiczna, która 5 czerwca nawiedziła Bielsko-Białą, dotknęła również lokal, a szkody, jakie wyrządziła, przedstawiają fotografie udostępnione przez Magdę Gessler.

"Tak smutna historia przytrafiła się w "Bistro u rodziny Gębalskich". Ale już dziś ruszają na nowo, więc zapraszam Was do nich na cudowne birburginia. Po burzy wychodzi słońce i trzymam kciuki" - napisała restauratorka na Instagramie.

Restauratorzy na bieżąco informują internautów o sytuacji związanej z remontem knajpy. Na Facebooku udostępniają wpisy dotyczące aktualnego stanu prac, informują o problemach (brakiem prądu) oraz ślą podziękowania wszystkim, którzy wyciągnęli do nich pomocną dłoń.

Bistro u rodziny Gębalskich w "Kuchennych Rewolucjach"

Bistro u rodziny Gębalskich, czyli dawna restauracja 43 300, prowadzone jest przez małżeństwo - Natalię i Roberta. W 2022 roku pojawiła się u nich z interwencją Magda Gessler. Lokal przeszedł ogromną metamorfozę pod skrzydłami restauratorki. Z czasem bistro zyskało popularność i stałych klientów.

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także