NewsyMagda Gessler opublikowała film, który zniesmaczył internautów. "Wołałabym zjeść swoje buty!"

Magda Gessler opublikowała film, który zniesmaczył internautów. "Wołałabym zjeść swoje buty!"

Magda Gessler udostępniła kontrowersyjne nagranie
Magda Gessler udostępniła kontrowersyjne nagranie
Źródło zdjęć: © Facebook, Instagram | Magda Gessler

10.06.2024 08:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nagranie, które Magda Gessler postanowiła umieścić na swoim koncie na Instagramie, wywołało prawdziwe tsunami komentarzy. Na jeden z nich Magda Gessler postanowiła odpowiedzieć osobiście. Oto jak zainteresować publiczność i poszukać interakcji ze swoimi fanami!

Większość postów zamieszczonych przez Magdę Gessler na Instagramie może się pochwalić kilkunastoma, maksymalnie kilkudziesięcioma komentarzami. Tymczasem nagranie, które zamieściła tam ostatnio słynna restauratorka, skomentowało już niemal 700 internautów. Co takiego się tam znalazło? Cóż, już na pierwszy rzut oka wiemy, że prowadząca "Kuchenne Rewolucje" po raz kolejny postanowiła wsadzić kij w mrowisko. Niektóre opinie fanów Magdy Gessler były absolutnie jednoznaczne. "Wygląda bardzo obrzydliwie"

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Obleśne" vs "Pyszny, ale twardy"

Na nagraniu opublikowanym przez Magdę Gessler widzimy oporządzanie nietypowo wyglądającego mięsa. Gdyby nie to, że już kiedyś pisaliśmy na temat geoducka, czyli pacyficznego owocu morskiego przypominającego w dużej mierze męski narząd płciowy, być może i my złapalibyśmy się za głowę. Cóż, nie z nami takie numery! Ale wielu internautów, którzy obejrzeli nagranie Magdy Gessler, miało inne odczucia...

Podział komentarzy, które przeczytaliśmy pod postem restauratorki, był dość jasny. Dość sporo osób wiedziało, czym jest geoduck, a co więcej, niektórzy z nich pisali o tym, że już go kiedyś próbowali i im smakował. "Miałam przyjemność zjeść z pysznym sosem z cytryny, pomarańczy, kolendry i granatów" - napisała użytkownika "Grylazgor". Ci z kolei. którzy geoducka zobaczyli po raz pierwszy, raczej nie pałaliby optymizmem do jego wypróbowania. "Wolałabym zjeść swoje buty" - napisała inna internautka.

Magda Gessler pokazała, jak wygląda oporządzanie geoducka
Magda Gessler pokazała, jak wygląda oporządzanie geoducka© Instagram | Magda Gessler

Magda Gessler nie zostawiła komentarzy bez repliki

Również sama Magda Gessler postanowiła wziąć udział w dyskusji trwającej w komentarzach pod jej postem. Geoducka porównywała tam do ostryg, chociaż przyznała, że chociaż geoduck jest równie smaczny, to znacznie od nich twardszy. Restauratorka postanowiła również odpisać pewnej użytkowniczce Instagrama, która napisała: wygląda bardzo obrzydliwie i przypomina penisa.

Wygląda mega... a penis nie jest obrzydliwy. Widziałaś go kiedyś? - zapytała przewrotnie Magda Gessler.

I jak tu nie kochać bezpośredniości sławnej restauratorki?

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także