NewsyKasia Tusk poszła do restauracji w górach. Nie uwierzysz, ile zapłaciła za obiad

Kasia Tusk poszła do restauracji w górach. Nie uwierzysz, ile zapłaciła za obiad

Kasia Tusk zjadła obiad w górach
Kasia Tusk zjadła obiad w górach
Źródło zdjęć: © Facebook | makelifeeasierplofficial

09.11.2023 16:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kasia Tusk postanowiła złapać oddech i oderwać się od swoich zajęć. W tym celu wybrała się w Tatry. Chciała poznać piękno polskich gór. Na każdej wyprawie trzeba coś zjeść, dlatego też córka Donalda Tuska poszła do restauracji w górach. Jak myślisz, ile zapłaciła za obiad?

Kasia Tusk prowadzi konto na Instagramie i poczytnego bloga Make Life EasierPokazuje czytelnikom piękne przedmioty, swoje stylizacje modowe oraz dzieli się ciekawymi pomysłami na życie codzienne. Córka Donalda Tuska ma już prawie pół miliona obserwujących.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kasia Tusk wybrała się do restauracji w górach. Ile zapłaciła?

Mnóstwo osób wyjeżdża w góry po sezonie. Podczas jesiennych wypadów można odpocząć od tłumów, napić się grzańca przy kominku i zjeść typowe góralskie potrawy. Z okien jest zawsze piękny widok na góry i drzewa kołysane halnym. Cisza i niczym niezmącony spokój. Kasię Tusk to skusiło i postanowiła wybrać się w polskie Tatry. Chciała porównać je do miejsc, które znała z czasów dzieciństwa:

"Odkrywam polskie góry na nowo. Skłamałabym pisząc, że zdobywamy tu szczyty, ale dojście z dziećmi do Leśniczówki z Kuźnic, a później powrót tą samą trasą zajęło nam podobny czas, co zdobycie Giewontu" - napisała w poście opublikowanym na Instagramie.

Kasia Tusk stołowała się w restauracji, gdzie szefowie kuchni serwują tradycyjne dania prosto z Podhala. Jeśli spodziewasz się paragonu grozy, to musisz obejść się smakiem. Blogerka zamówiła knedle ze śliwkami, babkę ziemniaczaną, malizny z palonym mlekiem i napój. Za wszystkie dania zapłaciła nieco ponad 100 zł. Porównując to do cen, które zazwyczaj widzimy w turystycznych miejscowościach w górach lub nad morzem, to raczej dość niska kwota. W wielu miejscach ceny za dania mączne są o wiele wyższe niż w lokalu, który odwiedziła Kasia Tusk.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także