NewsyKazik to finalista 6. edycji "MasterChef Junior". Zaszalał z fryzurą i zmienił się nie do poznania

Kazik to finalista 6. edycji "MasterChef Junior". Zaszalał z fryzurą i zmienił się nie do poznania

Kazik Józefowicz zmienił fryzurę. Jest nie do poznania - Pyszności; Fot. kazik_majstruje (screenshot)
Kazik Józefowicz zmienił fryzurę. Jest nie do poznania - Pyszności; Fot. kazik_majstruje (screenshot)
24.04.2023 16:29, aktualizacja: 24.04.2023 19:43

Kazik Józefowicz był uczestnikiem 6. edycji programu „MasterChef Junior”. Zasłynął z poczucia humoru, wielkiej pasji do gotowania i... fryzury. Dziewięcioletni wówczas chłopak mógł poszczycić się gęstymi, długimi włosami, które niejako stały się jego wizytówką. Po dwóch latach od swojego udziału w kulinarnym show zaskoczył fanów i pokazał się w zupełnie nowej odsłonie. Po "lwiej grzywie" nie ma już śladu!

Cieszący się ogromną popularnością program "MasterChef Junior" w marcu b.r. wystartował z kolejną, ósmą już edycją. Zmagania młodych mistrzów gotowania śledzimy już od siedmiu lat! W 6. edycji na podium stanął Kazik Józefowicz, rezolutny chłopiec o wielu talentach. Mimo że od zakończenia edycji z jego udziałem minęły już dwa lata, Kazik nie daje o sobie zapomnieć. Ostatnio pochwalił się swoim "nowym ja".

Kazik Józefowicz z "MasterChef Junior" z nową fryzurą

Kazik Józefowicz był jednym z najbardziej charakterystycznych uczestników 6. edycji programu „MasterChef Junior”. W programie dał się poznać nie tylko jako zdolny i ambitny młody kucharz, ale też sympatyczny chłopiec o nietuzinkowej osobowości. Nie tylko gotowanie jest pasją Kazika. W 1. odcinku kulinarnego show opowiedział o swoich zainteresowaniach:

- Gram na skrzypcach i chodzę do szkoły muzycznej. Lubię majsterkować - lutować, skręcać, wiercić. Zrobiłem sobie lutownicę z ołówka, skonstruowałem też pistolet na wodę, napędzany sprężonym powietrzem - opowiadał Kazik. - Trzeba nabrać wprawy w majsterkowaniu, tak samo jak w gotowaniu.

Dwa lata temu, kiedy miał dziewięć lat, zajął drugie miejsce w 6. edycji programu „MasterChef Junior”, zwyciężczynią została wówczas Jagoda Łaganowska. Kazik prezentował się wtedy w swoich bujnych, długich blond włosach. Teraz jednak nie ma już śladu po gęstej grzywie. 11-latek, jak wspomniał na Instagramie, przygotowuje się na nadejście lata i tym samym nieco zmienił fryzurę.

"MasterChef Junior". Zmagania młodych kucharzy śledzi cała Polska

Program "MasterChef Junior" emitowany jest na antenie TVN od 21 lutego 2016 roku. Celem kulinarnego show jest wyłonienie talentów spośród amatorów kuchni w wieku od 8 do 13 lat. Spośród 40 kandydatów walczących o tytuł mistrza, jury wybiera kilkanaście osób, które przechodzą do zasadniczego etapu konkursu. W kolejnych odcinkach uczestnicy, chcąc dostać się do kolejnego etapu, muszą podołać różnym kulinarnym konkurencjom.

W przeciągu siedmiu lat istnienia widzieliśmy zmagania młodych kucharzy aż w siedmiu edycjach. Ósma wystartowała w marcu b.r., a w jury zasiadają Anna Starmach, Michel Moran i Tomasz Jakubiak. Finał obecnej edycji zaplanowano na maj. Wtedy dowiemy się, kto zdobędzie tytuł mistrza. Zwycięzca show otrzyma w finale statuetkę MasterChefa Juniora, czek na 15 tys. zł oraz nagrody dodatkowe.

Zobacz także przepis na krem z pieczonych pomidorów. Zrobisz go szybko i tylko z kilku składników:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także