NewsyNagłe zniknięcie Magdy Gessler. Wiadomo, co się stało z gwiazdą "Kuchennych rewolucji"

Nagłe zniknięcie Magdy Gessler. Wiadomo, co się stało z gwiazdą "Kuchennych rewolucji"

Magda Gessler nie pojawiła się na ramówce TVN-u w Sopocie
Magda Gessler nie pojawiła się na ramówce TVN-u w Sopocie
Źródło zdjęć: © Instagram | magdagessler_official

25.08.2023 15:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler ma wierne grono fanów. Nic więc dziwnego, że jej obserwujący zaczęli się niepokoić, kiedy nie pojawiła się na ramówce stacji telewizyjnej, z którą współpracuje od lat. Co się dzieje z gwiazdą "Kuchennych rewolucji"?

W polskim show-biznesie jest kilka postaci, których nie trzeba nikomu przedstawiać. Znają je zarówno osoby starsze, jak i młode. Do tego grona sław z pewnością można zaliczyć barwną Magdę Gessler. W końcu jest ona znana zarówno z ekranu telewizora, jak i mediów społecznościowych, gdzie chętnie się udziela.

Restauratorka i jedna z najważniejszych gwiazd TVN od wielu lat kojarzy się nam przede wszystkim z programem "Kuchenne rewolucje". Tym bardziej wszystkich zszokował fakt, że na ostatniej ramówce rodzimej stacji telewizyjnej w Sopocie zabrakło Magdy Gessler. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Gdzie jest Magda Gessler?

Nieobecność tak barwnej i kluczowej gwiazdy jak Magda Gessler od razu została zauważona przez media. Nic więc dziwnego, że jednocześnie pojawiły się przeróżne spekulacje na ten temat. O celebrytkę zaczęli martwić się również jej wierni fani.

Sprawę postanowił zbadać "Super Express". Dziennikarze próbowali skontaktować się z samą Magdą Gessler, ale bez skutku. Jednocześnie udało się im uzyskać wypowiedź od menadżerki gwiazdy. Kobieta stwierdziła, że Gessler nie mogła pojawić się w Sopocie z przyczyn osobistych

Magda Gessler miała operację. W jakim jest stanie?

W końcu falę plotek i domniemywań przerwała sama Magda Gessler za pośrednictwem swojego konta na Instragramie. Restauratorka wrzuciła swoje zdjęcie z opisem, który wszystko wyjaśnia. 

Tak jak ja Was, mnie też potrafi jeszcze coś zaskoczyć… Zawsze powtarzam, że młodość nie ma końca! Więc niespodziewanie coś, co dotyka młodych, dotknęło też mnie…

Magda Gessler

Jednocześnie gwiazda podziękowała za troskęczułość, jaką skierowano w jej stronę. Magda Gessler uspokoiła wszystkich, zaznaczając, że ma się dobrze. Wyjawiła też powód swego nagłego zniknięcia:

Jestem w pełni sił, tylko lżejsza o mały wyrostek :)))

dodała

Tym samym wyjaśniło się, co działo się z Magdą Gessler w ciągu ostatnich dni. Gwiazda przeszła operację usunięcia wyrostka robaczkowego. Restauratorka oczywiście nie zapomniała o swoich fanach, prosząc ich, aby o siebie dbali. Zapewniła ich także o swoim przywiązaniu, stwierdzając, że ich ubóstwia.

Pod jej postem od razu pojawiło się wiele wspierających komentarzy. Wszyscy życzą jej dużo zdrowia i szybkie powrotu do formy. My również dołączamy do tych życzeń. Dużo zdrówka i pogody ducha na każdy dzień!

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także