NewsyPokazał, jak zjeść tanio w restauracji Roberta Lewandowskiego. Cena niższa niż w barze mlecznym

Pokazał, jak zjeść tanio w restauracji Roberta Lewandowskiego. Cena niższa niż w barze mlecznym

Restauracja Roberta Lewandowskiego serwuje tańsze obiady niż w barach mlecznych? - Pyszności; Fot. YouTube: Maciej je/Instagram: Robert Lewandowski (screenshot)
Restauracja Roberta Lewandowskiego serwuje tańsze obiady niż w barach mlecznych? - Pyszności; Fot. YouTube: Maciej je/Instagram: Robert Lewandowski (screenshot)
07.07.2023 14:38, aktualizacja: 07.07.2023 17:23

Restauracja Roberta Lewandowskiego to bar sportowy, strefa kibica i knajpa w jednym. Oferta gastronomiczna lokalu nie należy do najtańszych, jednakże odwiedzając to miejsce w określonych godzinach, można zjeść przyzwoitej wielkości obiad w - okazuje się - bardzo przyzwoitej cenie. Więcej na temat oferty lunchowej w "Nine's" opowiedział Maciej Baltkiewicz z kanału "Maciej je". 

Maciej Blatkiewicz znany jest szerszej publiczności z działalności w mediach społecznościowych pod nickiem "Maciej je". W jednym z materiałów pokazał, jak załapać się na obiad w przyzwoitej cenie w restauracji Roberta Lewandowskiego. "Nine's" to lokal usytuowany w Browarach Warszawskich, słynący z bawarskich pretzli serwowanych w kształcie cyfry 9. Baltkiewicz wybrał się tam i zaprezentował, na co mogą liczyć goście, którzy skuszą się na ofertę lunchową.

Restauracja Roberta Lewandowskiego. Jak nie wydać kroci i dobrze zjeść?

Jak tłumaczy Maciej Blatkiewicz, od poniedziałku do piątku w godzinach 12-16 w restauracji sygnowanej nazwiskiem znanego piłkarza skorzystać można z oferty lunchowej, która obejmuje trzy dania. To wszystko za... 25 zł. Jest jednak jeden warunek - trzeba zamówić dowolny napój. Jak podpowiada Blatkiewicz, najtańsza jest woda z cytryną za 10 zł. Tym samym za obiad w słynnym "Nine's" zapłacimy 35 zł. 

Oferta lunchowa składa się z przystawki, dania głównego i deseru. W ramach pierwszej pozycji wybrać można jedną spośród kilku wariacji na temat lekkiego przysmaku z dodatkiem bawarskiego pretzla w kształcie cyfry 9. Sporo pozycji znajduje się w kategorii dania główne: to m.in. żeberka, pierogi, burgery, schabowy czy skrzydełka z kurczaka. Deser zaś serwowany jest w wersji mini. Według opinii Blatkiewicza zestaw był smaczny i syty.

Ceny w "Nine's" Lewandowskiego. Taniej niż barze mlecznym?

Oferta w "Nine's" wydaje się naprawdę kusząca. Zwłaszcza że za trzydaniowy obiad więcej zapłacimy nawet w barach mlecznych. Portal "Eska" opublikował ceny jednego z takich lokali, zlokalizowanego w Warszawie przy ul. Belwederskiej. Tam ceny zup zaczynają się od 6 zł. Za sznycla w zestawie zapłacić trzeba 29 zł, a za schabowego bez zestawu - 15 zł. Chcąc domówić surówkę i ziemniaki trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami rzędu 10 zł.

Zestaw dnia, składający się z zupy i drugiego dania, kosztuje w barze przy Belwederskiej 25 zł. Tutaj jednak nie dostaniemy deseru (najtańszy to kisiel za 6 zł). Chcąc zaś domówić napój, trzeba się liczyć z kosztem co najmniej 3-4 zł. Tym samym oferta w "Nine's" rzeczywiście wydaje się "dobrym dealem", jak określił to Blatkiewicz.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także