NewsyBeata Tadla schudła 18 kilogramów i jest nie do poznania. Wykluczyła z diety te produkty

Beata Tadla schudła 18 kilogramów i jest nie do poznania. Wykluczyła z diety te produkty

Jak schudła Beata Tadla?
Jak schudła Beata Tadla?
Źródło zdjęć: © Instagram: Beata Tadla (screenshot)
21.02.2024 18:56

Beata Tadla uchodzi za jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Jej nazwisko znów jest na afiszu, a to za sprawą głośnego powrotu do Telewizji Polskiej, gdzie prowadzi "Pytanie na Śniadanie". Niegdyś była na językach z powodu sporej metamorfozy, jaką przeszła. Jak dziennikarce udało się zrzucić aż 18 kilogramów?

Beata Tadla z Telewizją Polską związana była od 2012 do 2016 roku. Prowadziła główne wydanie "Wiadomości", a także m.in. program w TVP Info pt. "Dziś wieczorem" oraz poniedziałkowe wydania śniadaniówki "Kawa czy herbata". Prezenterka w parze z Janem Klimentem zwyciężyła w finale "Tańca z gwiazdami". Teraz powróciła do TVP, by poprowadzić "Pytanie na śniadanie". Towarzyszy jej Tomasz Tylicki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak schudła Beata Tadla?

Beata Tadla przeszła niegdyś spektakularną metamorfozę - schudła aż 18 kilogramów. W rozmowie z "Super Expresem" przyznała, że nie przepada za siłownią, nie stosowała też drakońskich diet. Sekretem jest zmiana nawyków żywieniowych i aktywność fizyczna, często na świeżym powietrzu. Z Instagrama prezenterki wynika, że lubi spędzać czas na rowerze czy spacerować, uprawiać nordic-walking.

- Staram się żyć w zgodzie z własnym organizmem, ponieważ nie lubię siłowni i nie lubię joggingu - zdradziła w rozmowie z "Jastrząb Post".
Jak schudła Beata Tadla?
Jak schudła Beata Tadla?© Instagram: Beata Tadla (screenshot)

Co wykluczyła z diety Beata Tadla?

Dieta Beaty Tadli uległa jednak sporym modyfikacjom. Okazuje się, że konieczna była rezygnacja z kilku produktów. Prezenterka wyznała w rozmowie z "Super Expresem", że od kilkunastu lat nie pije piwa, z menu wykreśliła też białe pieczywo, mięso, smażone potrawy i fast foody.

- Nie karmić organizm, a odżywiać go. Być tym, co jem - przyznała w wywiadzie.

Beata Tadla dba o siebie nie tylko poprzez zdrowe odżywianie czy aktywność fizyczną. W jednym z wywiadów zdradziła również, że ćwiczy praktyki oddechowe, dzięki którym wycisza się i znajduje ukojenie.

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także