NewsyDziennie pił 12 puszek gazowanych napojów. Odstawił i nie wierzył w to, co dzieje się z jego ciałem

Dziennie pił 12 puszek gazowanych napojów. Odstawił i nie wierzył w to, co dzieje się z jego ciałem

Facebook
Facebook
Marzena Pęcak
04.08.2023 13:59

Trudno zrezygnować z codziennych przyzwyczajeń, czasami jednak nie ma innego wyjścia. Przekonał się o tym mężczyzna, który pił 12 puszek napoju gazowanego każdego dnia. W końcu postanowił z tym skończyć. Jego metamorfoza jest niesamowita.

Zmiany nie są łatwe. Tym bardziej jeśli dotyczą one pracy nad sobą. Czasami jednak są niezbędne, aby nie tylko cieszyć się codziennością, ale po prostu żyć i normalnie funkcjonować. Przekonał się o tym m.in. bohater dzisiejszego artykułu. Co też takiego zrobił? I jak zmieniło się jego życie? Tego wszystkiego dowiesz się już za moment.

Zanim jednak przejdziemy do szczegółów dzisiejszej historii, chcę, byś pamiętał o jednym — na zmiany nigdy nie jest za późno. Tym bardziej jeśli chodzi o twoje życie i zdrowie. To zawsze powinny być twoje priorytety.

Inspirująca historia Amerykanina

O niesamowitej metamorfozie 37-letniego Chrisa Stewarta z Illinois można powiedzieć jedno, jeśli czegoś naprawdę pragniesz, jesteś w stanie to osiągnąć. Jeszcze jakiś czas temu mężczyzna ważył ponad 180 kg i odżywiał się bardzo niezdrowo. W ciągu tylko jednego dnia był w stanie wypić 12 puszek napoju gazowanego. Ba, tuż po przebudzeniu, pił od razu dwie puszki. Następnie żywił się głównie fast foodami. Jego codzienne menu wyglądało w następujący sposób: dwa cheeseburgery, frytki i McChicken z McDonald's oraz mrożona pizza na kolację.

Chris i Nicole postanowili zmienić swoje życie/źródło: FB/www.facebook.com/chris.stewart.1217
Chris i Nicole postanowili zmienić swoje życie/źródło: FB/www.facebook.com/chris.stewart.1217

Chyba nie muszę dodawać, że sposób jego odżywiania był naprawdę bardzo niezdrowy. Do tego w jego życiu nie było praktycznie żadnej aktywności fizycznej. Co jeszcze bardziej potęgowało problem z tyciem. Wszystko jednak zmieniło się w ciągu jednego dnia. Podczas pogrzebu swojego ojca, ktoś zrobił mu zdjęcie. Kiedy zobaczył siebie na fotografii, zrozumiał, że jest bardzo źle.

"Zobaczyłem to zdjęcie i zrobiło mi się niedobrze. Pomyślałem, kto poniesie moją trumnę? Zrozumiałem, że jeśli czegoś nie zmienię, to umrę." - wyjaśnia Chris.

W walce o lepszą wersję siebie 37-latek mógł liczyć na wsparcie swojej żony Nicole. Razem postanowili prowadzić zdrowy tryb życia. I choć początki na pewno nie były łatwe, warto było podjąć to trudne wyzwanie. Dzięki ciężkiej pracy nad sobą mężczyzna zaczął tracić na wadze i ostatecznie odniósł spektakularny sukces.

Co zmienił Chris?

Przede wszystkim bohater dzisiejszego artykułu zrezygnował z picia napojów gazowanych, odstawił też fast foody. Zaczął wyszukiwać w sieci inspiracji ze zdrowymi posiłkami. Zamawianie gotowych potraw, zamienił na domowe posiłki. Zamiast rozpoczynać dzień od dwóch puszek napoju gazowanego, Chris pije zdrowy koktajl na bazie m.in. banana, nasion chia oraz masła orzechowego. W jego menu pojawiły się wrapy, pizza w lżejszym wydaniu, którą robi sam od podstaw oraz batoniki owsiane. Oczywiście mężczyzna zaczął też pić więcej wody. Ale to nadal nie koniec. Otóż Chris z biegiem czasu wprowadził do swojego życia aktywność fizyczną. Dziś nie wyobraża sobie bez niej funkcjonować.

Dzięki wprowadzonym zmianom, z biegiem czasu Chris zaczął gubić zbędne kilogramy. Jednocześnie pojawiała się energia i siła do działania. Dziś waży 90 kilogramów mniej. Tak, dobrze przeczytałeś, stracił prawie 100 kg. Jego metamorfoza naprawdę porusza i szokuje jednocześnie. Zgadzasz się ze mną?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także