NewsyLidl z najnowszą gazetką. Na tych promocjach oszczędzisz najwięcej

Lidl z najnowszą gazetką. Na tych promocjach oszczędzisz najwięcej

Lidl z najnowszą gazetką. Na tych promocjach oszczędzisz najwięcej
Anna Dydecka

08.03.2022 16:27, aktual.: 10.03.2022 11:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Polacy najchętniej robią zakupy w Lidlu. W aktualnej ofercie można znaleźć wiele bardzo ciekawych promocji. Za niewielkie pieniądze można dostać prawdziwe rarytasy. Sprawdź, na które warto zwrócić uwagę podczas robienia zakupów.

Najnowsza gazetka promocyjna Lidl obowiązuje od poniedziałku 7 marca do środy 9 marca. Na skorzystanie z najciekawszych ofert nie jest więc zbyt dużo czasu. Warto więc dobrze zaplanować zakupy i nieco zaoszczędzić.

Poniżej prezentujemy kilka najciekawszych naszym zdaniem ofert. Pełna gazetka promocyjna dostępna jest na stronie Lidl.pl, a także po kliknięciu tutaj.

Lidl. Najlepsze oferty z najnowszej gazetki

Z kilku promocji dostępnych w najnowszej gazetce Lidl, ciekawa jest oferta na markowe kosmetyki. Przy zakupie dwóch opakowań trzecie można kupić za złotówkę.

Z promocji będzie można skorzystać do środy. Robiąc zakupy warto zwrócić uwagę na ofertę polskiego miodu wielokwiatowego. Każdy, kto kupi 1 słoik, za drugi zapłaci 52 proc. taniej. Ciekawą ofertą objęte zostały również kabanosy drobiowo -wieprzowe XXL, za które zapłacimy 12,99zł.

Do środy sporo można oszczędzić wybierając bagietki z suszonymi pomidorami. Za każdą zapłacimy 3,59zł. Jeżeli szukasz szybkich pomysłów na posiłek, zwróć uwagę również na kiełbasę wiejską za 18,40zł za kilogram.

Na zakupach w Lidlu oszczędzić mogą również miłośnicy zup. Przy zakupie dwóch zup, trzecia gratis. Każdy, kto zdecyduje się na zakup dwóch opakowań, za drugie zapłaci o połowę mniej. Podobną promocją są objęte ketchupy marki Kotlin. Cena drugiego opakowania będzie mniejsza o 48 proc..

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także