NewsyTo koniec "Kuchennych Rewolucji"? Gessler kończy właśnie 70 lat i mówi wprost

To koniec "Kuchennych Rewolucji"? Gessler kończy właśnie 70 lat i mówi wprost

Magda Gessler- Pyszności, źródło: Facebook
Magda Gessler- Pyszności, źródło: Facebook
Ewa
03.07.2023 15:44

Magda Gessler wkrótce będzie obchodziła 70. urodziny. Gwiazda zdradziła, jak wyglądają jej plany na przyszłość. Czy to koniec "Kuchennych Rewolucji"?

Znana restauratorka i osobowość telewizyjna już 10. lipca będzie obchodziła swoje 70. urodziny. Prowadząca kultowy program "Kuchenne Rewolucje" zdradziła, jak wyglądają jej plany na kolejne lata. Praca przy show wymaga od niej dużo aktywności, ruchu, wielu godzin na planie oraz podróży. Fani zaczęli się niepokoić, czy w związku z emerytalnym wiekiem uwielbiana przez nich gwiazda planuje przejście na zasłużony odpoczynek. Pani Magda odpowiedziała na pytanie i rozwiała wszelkie wątpliwości.

Magda Gessler w roli babci

Znana restauratorka od niedawna realizuje się w roli babci. Już wkrótce zostanie nią po raz trzeci. Jak podkreśla jej córka Lara, pani Magda świetnie spełnia się w nowej funkcji.

Przez to, że nie miała idealnych relacji ze swoimi rodzicami, a zawsze miała superrelacje z dziadkami, zawsze pozycjonowała się tak, że będzie superbabcią. Więc teraz ma do tego pole i bardzo o to dba – powiedziała w jednym z wywiadów Lara Gessler.

Na jej relacjach na Instagramie często pokazuje swoje wnuki oraz to, jak spędza czas w gronie swojej najbliższej rodziny. Nic więc dziwnego, że pojawiły się głosy fanów, którzy wróżą rychłą emeryturę gwiazdy i skupienie się na sprawach rodzinnych.

Facebook/Magda Gessler
Facebook/Magda Gessler

Koniec "Kuchennych Rewolucji"?

"Kuchenne Rewolucje" zadebiutowały na srebrnym ekranie w 2010 roku. Od 13 lat znana restauratorka ratuje restauratorów i stawia na nogi lokale, które chylą się ku upadkowi. Chociaż niektóre z nich nie skorzystały z pomocy i zamknęły swoje drzwi, to wiele wciąż działa i oferuje dania z kolacji finałowej. W związku z 70. urodzinami gwiazdy narosły obawy, że to czas przejścia na emeryturę. Magda Gessler rozwiała jednak wszelkie wątpliwości.

Kuchenne Rewolucje emitowane są od 2010 roku - Pyszności; foto: Facebook: Kuchenne Rewolucje
Kuchenne Rewolucje emitowane są od 2010 roku - Pyszności; foto: Facebook: Kuchenne Rewolucje
To jest mój odpoczynek. Mi się wydaje, że kontakt z ludźmi to jest tak fascynujące, tak interesujące, że spełnianie mojej pasji, pomoc ludziom i psychiczna i zdrowotna jest chyba moim celem w życiu. Trzeba kochać to, co się robi. Trzeba kochać ludzi, patrzeć im w oczy, uśmiechać się - mówi Magda Gessler w rozmowie z party.pl

Wypowiedź restauratorki ucina spekulacje. Fani jeszcze będą mogli cieszyć się widokiem ulubienicy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także