NewsyPoszli na największego schabowego. Popatrzyli na jego wielkość oraz paragon i nie wierzyli

Poszli na największego schabowego. Popatrzyli na jego wielkość oraz paragon i nie wierzyli

Youtube - screen z kanału ŻYCIE ZACZYNA SIĘ PO 40
Youtube - screen z kanału ŻYCIE ZACZYNA SIĘ PO 40
Źródło zdjęć: © YouTube

10.10.2023 13:31, aktual.: 10.10.2023 14:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Youtuberzy z kanału "Życie zaczyna się po 40." odwiedzili restaurację w Rogalinku, która słynie z największego kotleta schabowego w Polsce. Cena okazała się pozytywnym zaskoczeniem.

Kotlety schabowe są nieodłącznym elementem kuchni polskiej. To danie, które gości na naszych stołach zarówno na co dzień, jak i od święta. Popularność schabowych nie maleje, a ich ogromne porcje potrafią zaskoczyć niejednego łasucha. Jednak, ile trzeba zapłacić za największy kotlet schabowy w Polsce? Popularni Youtuberzy postanowili to sprawdzić.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ile kosztuje największy kotlet schabowy w Polsce?

Youtuberzy z kanału "Życie zaczyna się po 40." postanowili sprawdzić, ile kosztuje największy kotlet schabowy w kraju. Mężczyźni odwiedzili restaurację Bistro Magiczna Kuchnia w Rogalinku koło Poznania, która słynie z tych wyjątkowych dań.

Ogromny schabowy, który zamówili Youtuberzy, ważył aż 1,5 kilograma. Był tak duży, że nie mieścił się na talerzu. Kotlet podano na patelni, w której pod nim znajdowały się frytki oraz krążki cebuli. Oddzielnie podano także surówki.

REKORDOWY KOTLET SCHABOWY w PL?!

Youtuberzy byli pod ogromnym wrażeniem wielkości schabowego. Szacowali, że ma on około 1500 kalorii. Co więcej, ogromną porcję mięsa obtoczono w niewielkiej ilości panierki. Był doskonale doprawiony i rozpływał się w ustach. Kosztował tylko 33 złote.

Mężczyźni zamówili jeszcze żurek w wielkopolskim bistro. Zupa miała domowy smak i była delikatnie kwaśna. Ocenili, że żurek bardzo dobrze smakuje. Taka zupa w Bistro Magiczna Kuchnia kosztuje z kolei 16 zł.

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także