NewsyPracownik sklepu nagrał, co klienci robią z towarem. Tego nie da się wytłumaczyć

Pracownik sklepu nagrał, co klienci robią z towarem. Tego nie da się wytłumaczyć

Sklep i fatalni klienci, fot. TikTok
Sklep i fatalni klienci, fot. TikTok
01.07.2023 08:03, aktualizacja: 01.07.2023 10:24

Pracownik sklepu opublikował filmik, na którym pokazał, jak zachowują się klienci i co robią z towarem. Niektóre osoby naprawdę zachowują się w sposób bardzo niekulturalny.

Podczas zakupów w supermarkecie najczęściej znajdujemy produkty tam, gdzie powinny być. Mięso jest w lodówce, cukierki na półce ze słodyczami, a napoje w specjalnej alejce. Tak byłoby w idealnym świecie. Filmik opublikowany przez pracownika pokazuje, że klienci zostawiają towar, gdzie popadnie.

Każdy duży sklep ma ten problem. Po sieci krąży filmik

Pracownik zaczął znajdować przedmioty w nieodpowiednich miejscach. Możemy poczuć jego frustrację i ból. Takie zbieranie rzeczy po ludziach nie jest niczym przyjemnym. Dla niektórych osób odniesienie produktu w odpowiednie miejsce jest bardzo trudne.

Nagraniu towarzyszy piosenka "Wild Thoughts", która idealnie pasuje do tego, co się dzieje. Klienci sklepu mają naprawdę dziwne pomysły. Skórka z banana w wózku z musztardą lub siatki z warzywami na półce z pomidorami w puszce - to tylko niektóre z nich. Pracownik pokazywał kolejne produkty, a wokalista w dodanej piosence śpiewał "jeszcze jeden".

Na filmie widzimy również wodę kokosową. Leży ona na półce z... chemią. Sklep jest chyba za duży na to, żeby odnieść ją na miejsce. Obok stoi także napój pomarańczowy. Sok ananasowy leży zaś obok soku żurawinowego.

Kolejna scena przewyższyła wcześniejsze granice absurdu. Osoba nagrywająca wyciągnęła bowiem kilka orzechów z pudełka z batonikami typu crunch. Nie trzeba mówić, że nie były one w żadnym opakowaniu ani nawet woreczku...

Internauci współczują pracownikom sklepów

Pracownicy zawsze muszą ułożyć produkty w odpowiednim miejscu. Jest to ciężka praca, którą wykonują niemalże codziennie, kiedy przyjeżdża do nich towar. Zostawianie jedzenia, gdzie popadnie to dokładanie niepotrzebnej roboty.

Komentujący na TikToku są tego samego zdania. Nie ważne, jak wielki jest sklep i co się w nim znajduje, nie powinno się robić bałaganu.

Sklep (Tiktok)
Sklep (Tiktok)
"Pracuję w sklepie spożywczym i ile razy próbuję pracować, zawsze znajduję rzeczy w niewłaściwych miejscach, na przykład śmietana, mleko i płatki zbożowe w zamrażarce" - czytamy w komentarzu.
"Pewnego razu znalazłem na półce w pracy niedojedzonego kurczaka z rożna" - napisała inna osoba.
"Znalazłem paczkę mięsa w alejce z kartkami. Ludzie, przecież jest ciepło" - wtrącił kolejny internauta.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także