NewsyUkryta funkcja pokrywki do napojów z McDonald's. Większość nie ma o niej pojęcia

Ukryta funkcja pokrywki do napojów z McDonald's. Większość nie ma o niej pojęcia

Pokrywka w McDonald's- Pyszności, źródło kadr z Tik Toka
Pokrywka w McDonald's- Pyszności, źródło kadr z Tik Toka
Ewa
27.05.2023 09:02, aktualizacja: 27.05.2023 09:57

Użytkownik odkrył mało znaną funkcję, jaką skrywają pokrywki do napojów w McDonald's. To duże ułatwienie dla wszystkich pracowników.

McDonald's to najpopularniejsza sieć fast foodów na świecie. Sieć ma 38 tysięcy lokali na całym świecie, w tym 523 w Polsce. Chociaż o tym, czy jedzenie jest tam zdrowe, można pisać długie rozprawy, to dziś skupimy się na udogodnieniu, jakie sieć wprowadziła dla swoich pracowników. Odkrył to użytkownik Tik Toka, działający pod nickiem @mckeenike1121.

Praktyczne triki w McDonald's

Jeśli kupujesz zestaw, to oczywiście jest w nim napój. A jak jest napój, to są i papierowe kubeczki i plastikowa pokrywka, która chroni przed rozlaniem. Internauci już dawno temu rozstrzygnęli, że znajdujące się na powierzchni kropki służą do oznaczania napojów. Dzięki temu klient odróżni colę zero od klasycznej coli bez próbowania, czy też kolorowe napoje bez ściągania pokrywki.

McDonalds - Pyszności/ źródło: Canva
McDonalds - Pyszności/ źródło: Canva

Poza okrągłymi "guzikami" znajdują się jeszcze te prostokątne. TikTok od @mckeenike1121 pokazał, do czego służą. Prosty filmik błyskawicznie stał się viralem i zebrał ponad 11 milionów odtworzeń.

Pokrywka do napojów- ukryta funkcja

Prostokątne przyciski pełnią funkcję "resety". Gdy pracownik w pośpiechu zaznaczy niewłaściwy rodzaj napoju, po naciśnięciu prostokąta kółeczko wyskoczy w górę.

"Okej, zwykle je znam. Wiedziałem o wpychaniu kółka, ale nie miałem pojęcia, czym jest to prostokątne wytłoczenie" - napisał internauta.
"Nowa zabawa odkryta" – dodał kolejny.

Funkcja ta z pewnością przyda się pracownikom, jednak trzeba przyznać, że dla klienta nie zmieni to zbyt dużo. Internauci śmieją się, że teraz będą wciskali i zerowali bąbelki na pokrywce, jak przy zabawie folią bąbelkową.

"Nie wiem, dlaczego miałbym kiedykolwiek potrzebować cofania, ale miło wiedzieć, że można to zrobić" - pisze jeden z użytkowników TikToka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także