NewsyWielka sieć marketów oferuje darmowe zakupy przez cały rok. Szczęśliwiec musi spełnić bardzo nietypowy warunek

Wielka sieć marketów oferuje darmowe zakupy przez cały rok. Szczęśliwiec musi spełnić bardzo nietypowy warunek

Darmowe zakupy przez cały rok. Sieć postawiła zaskakujący warunek - Pyszności; Foto: Canva.com
Darmowe zakupy przez cały rok. Sieć postawiła zaskakujący warunek - Pyszności; Foto: Canva.com
Agnieszka
22.08.2022 06:51

Obecnie mierzymy się z wyjątkowym wzrostem cen. W związku z tym, rok zakupów za darmo brzmi bardzo zachęcająco. Każdy z nas chciałby dostać taką ofertę. Okazuje się, że z siecią sklepów Aldi jest to możliwe. Jednak należy spełnić jeden, ważny warunek. Jaki? Poniżej podajemy więcej szczegółów.

Wyjątkowo wysokie ceny

Zakupy - Pyszności; Foto: Canva.com
Zakupy - Pyszności; Foto: Canva.com

Obecnie mało kto z nas lubi chodzić na zakupy. Ceny żywności są wyjątkowo wysokie. W związku z tym rezygnujemy z produktów, które jeszcze niedawno regularnie kupowaliśmy. Dodatkowo coraz częściej czytamy etykiety. W ten sposób szukamy tańszych zamienników.

W związku z tym wielu z nas marzy obecnie o darmowych zakupach. Okazuje się, że jedna sieć sklepów może nam to umożliwić - jednak trzeba spełnić jeden warunek.

Jaki warunek trzeba spełnić?

Aldi oferuje rok darmowych zakupów dla pary, która spełni jeden warunek - weźmie ślub w ich sklepie.  Powinien on się odbyć dokładnie w Aldi Insights Center. Sklep ten znajduje się w stanie Illinois w USA.

Okazuje się, że ceremonię ma poprowadzić pracownik Aldi. Poza tym niemiecka sieć sklepów zobowiązuje się do pokrycia wszystkich kosztów dotyczących tego wyjątkowego wydarzenia. W tym kosztów zakwaterowania, podróży, upominków ślubnych, jedzenia, napojów itp. Dodatkowo firma zapewnia, że odpowiednio urządzi oraz udekoruje wnętrze sklepu.

Darmowe zakupy przez cały rok w sklepach Aldi

Sklep - Pyszności; Foto: Pixabay.com
Sklep - Pyszności; Foto: Pixabay.com

Po spełnieniu tego jednego warunku, Aldi oferuje nowożeńcom darmowe zakupy przez cały rok. Jednak należy zaznaczyć, że nie mogą one przekroczyć określonej sumy czyli 5000 dolarów.

Osoby, które są zainteresowane ofertą powinny opisać swoją historę znajomości oraz załączyć do tego wspólne zdjęcie. Poza tym, należy również wspomnieć na temat "miłości do Aldi". Dodatkowo para będzie musiała podzielić się swoimi profilami w mediach społecznościowych.

Zainteresowani powinni wysłać swoje zgłoszenia maksymalnie do 17 sierpnia. Okazuje się, że ślub ma odbyć się już 9 listopada.

Zobacz na naszym kanale YouTube jak przygotować soczystego kurczaka pieczonego z warzywami krok po kroku. Danie wspaniale sprawdzi się dla całej rodziny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także