NewsyPokazał, co robi z bananami w sklepie. Ludzie twierdzą, że partnerka powinna go rzucić

Pokazał, co robi z bananami w sklepie. Ludzie twierdzą, że partnerka powinna go rzucić

Banany stały się hitem Tiktoka (PEXELS)
Banany stały się hitem Tiktoka (PEXELS)
08.06.2023 12:07

Banany znaleźć możemy w wielu sklepach i bardzo często je kupujemy. Nawet do głowy nam nie przychodzi, by zrobić z nimi coś innego, niż po prostu zjeść. Pewien tiktoker przeszedł samego siebie i zrobił coś, co zgorszyło wiele osób. Internauci przekonują, by dziewczyna natychmiast z nim zerwała.

Cała sytuacja wzbudziła wstręt i niedowierzanie. Mężczyzna wraz z ukochaną wybrał się do jednego z australijskich supermarketów. Pewnie nikt nie spodziewał się tego, co za chwilę miało się wydarzyć. Główną rolę w jego filmiku zagrały... banany. Nie było to wideo z serii "jak zrobić koktajl bananowy", tylko coś, co oburzyło wielu ludzi.

Banany poszły w viral. Tiktoker zrobił z nimi coś okropnego

Malon, bo tak miał na imię twórca, postanowił oszukać system. Chciał mieć więcej owoców w niższej cenie. Co zrobił? Po prostu obierał banany i wkładał je do woreczka. Skórkę zaś wyrzucał. Tym samym okazały banan ważył o wiele mniej niż w rzeczywistości powinien.

Obrany przysmak kosztował 0,51 dolara (czyli 2,13 złotych). Kilogram bananów w owym supermarkecie to wydatek rzędu 3,51 dolarów (14,68 złotych). Nie trudno się domyślić, że w przypadku zakupów tiktokera owoców było trochę więcej.

TikToker kupował banany. Zgorszył wszystkich (Tiktok)
TikToker kupował banany. Zgorszył wszystkich (Tiktok)

"Jeśli za niego wyjdziesz, przygotuj się na katastrofę"

Internauci od razu stwierdzili, że to, co zrobił twórca było okropne. Zaczęli apelować do jego dziewczyny, by jak najszybciej z nim zerwała.

"Jeśli za niego wyjdziesz, przygotuj się na katastrofę" - pisali w komentarzach.
"Skończ z nim i zadzwoń na policję" - napisał inny użytkownik TikToka.

Pojawiły się również głosy:

"Ochroń siebie od bólu i cierpienia. Zostaw go".

Tiktoker chciał mieć tanie banany i zgorszył społeczeństwo. Szkoda też, że w tym celu użył plastikowej torby.

Jak ludzie "oszczędzają" na produktach w sklepie?

Myślicie, że obrane banany to jedyny sposób na zaoszczędzenie trochę grosza? Nic bardziej mylnego! W Polsce jest "moda" na odrywanie ogonków z papryki i liści z kalafiora. Dzięki temu można oszczędzić nawet 10 groszy. Katarzyna Bosacka również przetestowała ten patent. Okazało się, że kilogram papryki bez ogonków jest tańszy o złotówkę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także