PrzepisMagda Gessler zdradziła, co trzeba zrobić, żeby dostać się na kolację do Kuchennych Rewolucji. Zasada jest banalnie prosta

Magda Gessler zdradziła, co trzeba zrobić, żeby dostać się na kolację do Kuchennych Rewolucji. Zasada jest banalnie prosta

Player/Kuchenne rewolucje
Player/Kuchenne rewolucje
Agnieszka
15.09.2022 16:54

Kuchenne Rewolucje to program, który prowadzi znana restauratorka Magda Gessler. Dzięki niej wiele polskich restauracji odrodziło się na nowo. Pod koniec przemiany lokalu, tradycją w programie jest organizowanie uroczystej kolacji. Jak można się na nią dostać?

Kuchenne Rewolucje i Magda Gessler

Jedzenie w restauracji - Pyszności; Foto: Canva.com
Jedzenie w restauracji - Pyszności; Foto: Canva.com

Nie każdy właściciel restauracji potrafi dobrze prowadzić oraz utrzymać swój lokal. W związku z tym może on zgłosić się do Kuchennych Rewolucji. Program ten ma na celu uratować upadające restauracje.

Prowadząca program - Magda Gessler wzbogaca menu w wyjątkowo smaczne dania. Dzieli się swoim doświadczeniem oraz cennymi poradami na temat idealnych potraw. Poza tym znana restauratorka zmienia również wnętrze restauracji, nadając jej nowego charakteru. 

Warto zaznaczyć, że pierwszym lokalem, który wziął udział w Kuchennych Rewolucjach, był Dziki Młyn w Warszawie. Okazuje się, że pierwszy odcinek ukazał się 12 lat temu, czyli dokładnie w 2010 roku.

Dzięki Kuchennym Rewolucjom wiele polskich restauracji zyskało renomę oraz stałych klientów. Pod koniec przemiany restauracji, organizowana jest uroczysta kolacja. Wielu z nas chciałoby wziąć w niej udział. Jednak należy spełnić kilka warunków.

Jak dostać się na kolację do Kuchennych Rewolucji?

Restauracja - Pyszności; Foto: Pixabay.com
Restauracja - Pyszności; Foto: Pixabay.com

Magda Gessler na swoim Instagramie podzieliła się informacją na temat kolacji w Kuchennych Rewolucjach. Okazało się, że biorą w nich udział głównie osoby zaproszone podczas promocji restauracji organizowanej na ulicy. Poza tym do kolacji zasiadają również goście, którzy są związani z danym lokalem.

Po przemianie Magda Gessler opuszcza restaurację. Jednak po paru tygodniach restauratorka wraca, aby sprawdzić, jak funkcjonuje lokal. Okazuje się, że większość lokali pozytywnie przechodzi Kuchenne Rewolucje. 

Niestety niekiedy właściciele po przemianie restauracji, nadal serwują dania, które zostały usunięte z menu. Niektórzy przywracają nawet wcześniejszy wystrój wnętrza. W konsekwencji nie udaje im się pozytywnie przejść Kuchennych Rewolucji.

Zobacz na naszym kanale YouTube jak przygotować makaronowe muszle z farszem serowo - szpinakowym krok po kroku. Potrawa wspaniale sprawdzi się na obiad.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także