NewsyPanna młoda wpadła na dziwny pomysł. Goście ostro się wkurzyli

Panna młoda wpadła na dziwny pomysł. Goście ostro się wkurzyli

Wesele Sam Cutler pełne "ciekawych" potraw - Pyszności; foto: TikTok
Wesele Sam Cutler pełne "ciekawych" potraw - Pyszności; foto: TikTok

22.05.2023 18:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na weselach dochodziło już do różnych kontrowersji, ale menu, które znana na całym świecie tiktokerka zaserwowała swoim gościom, sprawiło, że jej impreza przejdzie do historii. "Chciałbym być muchą na ścianie i słyszeć, jak goście narzekają, wracając do domu samochodem" - skomentował to jeden z internautów. Największą sensację wzbudziły tabletki podawane wszystkim gościom po posiłku. 

Z jednej strony wesele potrafi być początkiem nowej drogi życia, świetną imprezą, niezapomnianym wieczorem. Z drugiej — pośmiewiskiem, skandalem, albo narzędziem do ostentacyjnego pokazania luksusu i narzucenia gościom własnych poglądów. Nie nam oceniać, jak swoje wesele będzie wspominała Sam Cutler, popularna influencerka i propagatorka fitnessu, ale jedno jest pewne: to, co postanowiła umieścić w weselnym menu, można uznać za kontrowersję przez wielkie "K".

Wesele influencerki przejdzie do historii - Pyszności; foto: Canva
Wesele influencerki przejdzie do historii - Pyszności; foto: Canva

Najprawdziwsze "fit" wesele

Kiedy goście weselni Sam Cutler zasiedli do stołów i dostali pod nos pierwsze przekąski, mogli jeszcze nie podejrzewać, że takie jedzenie będzie im podawane przez cały wieczór. "No jasne, coś lekkiego na początek, a później prawdziwa wyżerka" - z całą pewnością pomyśleli niektórzy z nich. Pomylili się. I to srogo. Okazało się bowiem, że zaserwowana jako starter sałatka zbożowa i półmisek warzyw, były prawdopodobnie najbardziej treściwymi daniami tej imprezy.

Jako pierwsze "prawdziwe" danie, na stołach pojawił się ciekawy mix surowych ostryg podanych z małymi kawałkami awokado. Później zaserwowano sałatkę zawiniętą w plaster ogórka, bezglutenowy chleb, aż w końcu łososia z ziemniakami i brokułem — oczywiście bez żadnego "kalorycznego" sosu. Na deser podano bezglutenowe i bezcukrowe ciasto czekoladowe. I nie tylko to...

Tego jeszcze żadne wesele nie miało

Sam Cutler postanowiła za wszelką cenę zadbać o dobre samopoczucie swoich gości. Niskokaloryczne posiłki, bezglutenowe pieczywo i ciasto bez cukru potrzebowało jeszcze grande finale, a tym okazały się... tabletki na wzdęcia podane wszystkim gościom. Te suplementy, jak ustalił portal yahoo.com, nie były wcale niskiej jakości. Tabletki tej firmy mają ponoć kosztować... 50 dolarów. 

Ponieważ Cutler postanowiła zdać na TikToku szczegółową relację ze swojego wesela, internauci byli naocznymi świadkami ustalonego przez nią, nietypowego menu. Ich reakcja mogła być tylko jedna: nie zostawili na influencerce suchej nitki. "Wesele, po którym leci się do Taco Bell" - napisał jeden. "Chciałbym być muchą na ścianie i słyszeć, jak goście narzekają, wracając do domu samochodem" - dodał kąśliwie drugi. A my powiemy od siebie: wszystkim się przecież nie dogodzi! Może dlatego Sam Cutler postanowiła nie dogadzać nikomu...

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także