NewsyPoszła na najlepsze lody w Warszawie. Cena za gałkę sprawia, że ludzie robią wiele oczy

Poszła na najlepsze lody w Warszawie. Cena za gałkę sprawia, że ludzie robią wiele oczy

Tiktokerka zdradza, gdzie w Warszawie warto wybrać się na lody.
Tiktokerka zdradza, gdzie w Warszawie warto wybrać się na lody.
Źródło zdjęć: © TikTok | @AGATESTUJE_
12.08.2023 13:41

Znana tiktokerka i testerka zdradziła, gdzie można zjeść najlepsze lody w Warszawie. Jakie można znaleźć tam smaki lodów? I ile trzeba zapłacić za gałkę takiego smakołyku?

Wakacje trwają w najlepsze. A wraz z nimi działają kawiarnie i lodziarnie. W końcu jak wakacje, to i lody. I wiem doskonale, że temat lodów potrafi wręcz dzielić. Bo dyskusja, które lody są najlepsze, nie ustaje. 

Swoje wierne grono zwolenników mają zarówno lody sprzedawane w gałkach, jak i lody włoskie sprzedawane z automatów. A ty które lody wolisz? Masz swój ulubiony smak?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Najlepsze lody w Warszawie?

Jeśli śledzisz moje artykuły od dłuższego czasu, to doskonale wiesz czym w sieci zajmuje się Aga z kanału @wyzszy_instytut_smaku. Zazwyczaj pisałam artykuły na temat jej recenzji cateringu polskich gwiazd

W ostatnim czasie Aga wrzuciła do sieci jednak zupełnie inny film. Otóż zdradziła w nim, gdzie można zjeść najlepsze lody w Warszawie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, koniecznie przeczytaj mój artykuł do końca. 

Lodowe niebo

Aga już w pierwszych sekundach swojego nagrania stwierdza, że lokal, który odwiedziła, jest najlepszy w całej stolicy. Urzekły ją między innymi smaki, jakie można tam dostać. Ananas z bazylią, czy gorgonzola z gruszką brzmi dość nietypowo, ale testerka podkreśla, że te lody są po prostu przepyszne. 

TikTokerka była pod ogromnym wrażeniem.
TikTokerka była pod ogromnym wrażeniem. © TikTok | @AGATESTUJE_
"Teraz już wiem, że są w stanie zrobić lody ze wszystkiego" - wyjaśnia.

Co więcej, TikTokerka wskazała na inne zalety lokalu. Wymieniła tu m.in. bogate menumożliwość skosztowania smaków przed ostatecznym zamówieniem, miłą obsługę, super ogródek znajdujący się przy lokalu oraz smaczki dla piesków. Na koniec Aga stwierdziła, że daje lokalowi ocenę 10/10.

Cena za gałkę

Po tak pozytywnej recenzji, pod filmikiem tiktokerki znalazły się zapytania o cenę za jedną gałkę. Jak się okazuje, za taką przyjemność trzeba zapłacić 9 złotych. To całkiem sporo. Skusiłbyś się na lody za taką kwotę?

Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także