NewsyKelnerka w ciąży podliczyła swoje napiwki. Kwota robi wrażenie

Kelnerka w ciąży podliczyła swoje napiwki. Kwota robi wrażenie

Pyszności - Fot. TikTok/Getty images
Pyszności - Fot. TikTok/Getty images
Katarzyna Gileta

25.02.2023 13:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jedna z użytkowniczek TikToka pochwaliła się niedawno, ile pieniędzy udało jej się zarobić z napiwków w ciągu jednego wieczora. Suma jest astronomiczna. Młoda kobieta dostała naprawdę wysokie napiwki.

21-latka jest kelnerką w popularnej amerykańskiej restauracji Hooter. Lokal nie wśród wszystkich osób cieszy się dobrą sławą. W krótkim nagraniu, które obejrzały już miliony internautów, tiktokerka, ukrywająca się pod pseudonimem @taybbitxh, zdała raport z napiwków, jakie dostała w ciągu jednej zmiany. Zdaniem internautów imponująca kwota, jaką zarobiła kobieta, nie jest dziełem przypadku, a stanu kelnerki. Otóż jest ona  w ciąży.

Imponujący zarobek ciężarnej kelnerki

Nazwa restauracji, w której pracuje tiktokerka, ma dwojakie znaczenie. Pierwsze nawiązuje do sowy, logo restauracji, i pohukiwania. Z kolei drugie jest potocznym określeniem kobiecych piersi.

Sieć restauracji Hooters słynie z zatrudniania atrakcyjnych młodych kobiet, które obsługują klientów, ubrane w szorty i kuse białe koszulki. @taybbitxh na swoim koncie na TikToku zamieszcza wiele nagrań ze swojego miejsca pracy. Pod filmami nieraz toczą się burzliwe dyskusje. Nie inaczej było tym razem.

Kelnerka przyznała, że wtorki należą do leniwych dni, ponieważ nie ma wtedy zbyt wielu klientów. - Nie oczekuję, że dostanę dużo pieniędzy, ale mam nadzieję, że nadal będzie to dobry dzień – mówi kobieta na początku swojego nagrania.

W krótkim filmie bardzo dokładnie zrelacjonowała liczbę i wysokość napiwków z całego dnia pracy. Jeden z klientów, którego rachunek wyniósł niewiele ponad 20 dolarów, wręczył jej studolarowy banknot i dodał, że reszty nie trzeba. Za inny stolik dostała napiwek w wysokości 25 dolarów. W sumie w ciągu jednej zmiany zarobiła 417 dolarów, czyli niemal dwa tysiące złotych.

Internauci nie szczędzili komentarzy: skąd takie wysokie napiwki?

Jak to możliwe? Otóż tak klienci reagowali na zaokrąglony ciążowy brzuch kelnerki. "Resztę włóż do skarbonki swojemu dziecku" – komentowali klienci, wręczając kobiecie sowite napiwki.

W innym nagraniu @taybbitxh opowiedziała o mężczyźnie, który wręczyła jej 200 dolarów, przy czym, jak przyznała kelnerka, nawet nie musiała obsługiwać jego stolika.

Inny komentujący filmy @taybbitxh zauważali, że kobiety w ciąży są po prostu urocze i dlatego należą im się wysokie napiwki.

<strong>Przepis na gniecione, chrupiące ziemniaki znajdziesz na naszym kanale YouTube

</strong>

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także