NewsyZamówił catering dietetyczny od Magdy Gessler. Takiej wpadki dawno nie widział

Zamówił catering dietetyczny od Magdy Gessler. Takiej wpadki dawno nie widział

Książulo testuje catering Magdy Gessler
Książulo testuje catering Magdy Gessler
Źródło zdjęć: © YouTube: Książulo (screenshot)

18.01.2024 13:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Catering Magdy Gessler stał się tematem przewodnim kolejnego nagrania Książula. Tym razem jednak nie cena i nie smak potraw były obiektem krytyki.

Szymon Nyczke - nazywany najpopularniejszym krytykiem kulinarnym na YouTube - kolejny raz na tapet wziął produkty sygnowane nazwiskiem znanej restauratorki. Po wyczerpującym materiale na temat cateringu wigilijnego z delikatesów "U Fukiera" przygotował kolejny, tym razem na temat diet pudełkowych. Książulo zamówił po jednym zestawie z różnych cateringów dietetycznych i porównał je do oferty "Diety Pomidor" Magdy Gessler.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Dieta Pomidor". Jak Książulo ocenia catering Magdy Gessler?

Zestaw jednodniowy od Magdy Gessler kosztował 60 zł (2000 kcal, dieta standardowa), czyli najmniej z wszystkich testowanych przez Książula. W pudełku śniadaniowym znajdowały się wieprzowe kiełbaski z sosem musztardowym, pieczywem i sałatką ze świeżych warzyw. Mimo że mięsny dodatek, w opinii Książula, nie wyglądał zachęcająco, całość okazała się smaczna, ku zdziwieniu samego komentującego.

- Jedyne, co mnie martwi, to czy bym się tym najadł. Dosyć skromne śniadanie - podsumował Nyczke.

W pudełku lunchowym od "Diety Pomidor" znalazła się sztuka mięsa w sosie piwnym, z modrą kapustą i kluskami śląskimi. Książulo przyznał, że danie to było jednym z najlepiej prezentujących się z wszystkich testowanych przez niego cateringowych potraw. Jednak nie tylko wygląd, ale też smak lunchu od Gessler otrzymał wysokie noty.

- I sos i mięso, i modra, za którą do końca nie przepadam, naprawdę wszystko na tej tacce w tym pudełku mi smakuje. Z takiego obiadu byłbym bardzo zadowolony - zachwał potrawę Nyczke.

Kolejna była galaretka z owocami, która nie wywołała aż takiego entuzjazmu. Książulo stwierdził, że mógłby chodzić głodny po tak mało treściwym podwieczorku. Przyznał jednak, że ilość owoców w deserze była satysfakcjonująca.

Książulo testuje zestaw od "Diety Pomidor". Nie obyło się bez wpadki
Książulo testuje zestaw od "Diety Pomidor". Nie obyło się bez wpadki © YouTube: Książulo (screenshot)

Książulo testuje catering Magdy Gessler. Nie obyło się bez wpadki

Kolejne dwa posiłki - oznaczone jako kolacja - były takie same. Najpewniej doszło do pomyłki przy pakowaniu. Jak wynika z danych umieszczonych na stronie cateringu "Dieta Pomidor", dzienny zestaw składa się z pierwszego i drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji. Natomiast Nyczke otrzymał dwie kolacje, za to zabrakło w jego zestawie drugiego śniadania.

Wspomnianą kolacją była pizza, która - jak wskazał Nyczke - z prawdziwą pizzą miała niewiele wspólnego. Było to zdecydowanie najsłabsze danie z cateringu Magdy Gessler. Sprawę pogorszył również fakt pomyłki i tego, że Książulo nie otrzymał drugiego śniadania, za to w zestawie pojawiły się dwie - okazuje się nie najlepsze - kolacje.

- Mało ma to wspólnego z pizzą. To jest po prostu buła z jakąś taką małą skorupką sera, sosu pomidorowego to tutaj nie ma za grosz - skomentował Nyczke. - Bardzo słabo. Za to jestem zmuszony tutaj dać minusa - dodał.
Źródło artykułu:Pysznosci.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także