NewsyKelnerka wybiegła z restauracji do głodnego chłopca. Gdy przyszła na drugą zmianę - zamarła

Kelnerka wybiegła z restauracji do głodnego chłopca. Gdy przyszła na drugą zmianę - zamarła

Kelnerka wybiegła z restauracji do głodnego chłopca. Gdy przyszła na drugą zmianę - zamarła
Agnieszka
07.10.2022 15:11, aktualizacja: 07.10.2022 15:56

Melissa ze Stanów Zjednoczonych pracuje jako kelnerka w tygodniu. Poza tym w weekendy dorabia w salonie fryzjerskim. Niedawno przytrafiła jej się sytuacja, którą zapamięta na całe życie. 

Kelnerka karmi chłopca

Kelnerka - Pyszności; Foto: Canva.com
Kelnerka - Pyszności; Foto: Canva.com

Na portalu amodays.com możemy przeczytać wyjątkową historię, która przytrafiła się pewnej kelnerce. Melissa to matka trójki dzieci, która pracuje przez siedem dni w tygodniu. Pewnego razu gdy kobieta przygotowywała restaurację do otwarcia, podszedł do niej 12 - letni chłopiec. Okazało się, że był on wyjątkowo głodny i chciał zamówić jedzenie w restauracji.

Niestety otwarcie restauracji miało się odbyć dopiero za jakiś czas. Dodatkowo spiżarnia nie była uzupełniona. W związku z tym kobieta nie mogła nic mu przygotować. Chłopiec wyznał, że jego mama jest chora i dała mu pieniądze, aby kupił tutaj hamburgera. Dodał również, że jest bardzo głodny i nie wie dokładnie, gdzie może o tej porze zamówić jedzenie.

Kelnerka znała jedno otwarte miejsce, jednak o tej porze było pełne gości czekających w kolejkach na swój posiłek. W związku z tym postanowiła sama wybrać się do restauracji i zamówić jedzenie dla chłopca. Okazało się, że kobieta znała tam jednego pracownika, który szybko przygotował dla niej posiłek.

Kelnerka przekazała chłopcu kanapkę z frytkami oraz napojem. Następnie dwunastolatek z radością zjadł swój posiłek w restauracji, gdzie pracowała Melissa. Kobieta postanowiła dotrzymać mu towarzystwa i wymienili ze sobą parę zdań.

Chłopiec odwdzięczył się kobiecia

Restauracja - Pyszności; Foto: Canva.com
Restauracja - Pyszności; Foto: Canva.com

Gdy kobieta wróciła z pracy postanowiła na chwilę się zdrzemnąć. Okazuje się, że wieczorem musiała ponownie wrócić do pracy, aby posprzątać stoliki i przygotować je na następny dzień.

Kiedy wieczorem kobieta wróciła do restauracji, zauważyła, że wszystko zostało już pięknie posprzątane. Okazało się, że chłopiec, którego wczoraj nakarmiła, postanowił jej się odwdzięczyć. Z pomocą menadżera restauracji wysprzątał restaurację. 

Teraz możesz spędzić czas ze swoimi dziećmi i przygotować dla nich dobry obiad. Myślę, że wykonałem dobrą robotę. - czytamy na portalu amodays.com

Zobacz na naszym kanale YouTube jak przygotować błyskawiczną szarlotkę w kubku krok po kroku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także