NewsyMagda Gessler szczerze o romansie z Piotrem Adamczykiem. Wyznała to dopiero po wielu latach

Magda Gessler szczerze o romansie z Piotrem Adamczykiem. Wyznała to dopiero po wielu latach

Magda Gessler o romansie z Piotrem Adamczykiem
Magda Gessler o romansie z Piotrem Adamczykiem
Źródło zdjęć: © YouTube

14.10.2023 15:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Magda Gessler przed laty miała płomienny romans z Piotrem Adamczykiem. Aktor w ogóle nie skomentował tego stanu rzeczy, zaś restauratorka postanowiła szczerze o wszystkim opowiedzieć. Dla celebrytki to nie był temat tabu i bez owijania w bawełnę pokusiła się o szokujące wyznanie.

Słynna restauratorka od 20 lat jest w szczęśliwym związku z Waldemarem Kozerawskim, którego zna już od 40 lat. Jednak gospodyni "Kuchennych rewolucji" i lekarz zaręczyli się dopiero w marcu 2022 roku, a niecały rok później wzięli ślub. Mało kto jednak wiedział, że wcześniej Magda Gessler miała romans z Piotrem Adamczykiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Magda Gessler o płomiennym romansie z Piotrem Adamczykiem

Restauratorka nie ukrywa, że łączyła ją z aktorem bardzo zażyła relacja. W swojej biografii, cytowanej przez fakt.pl, napisała:

"Oboje znajdowaliśmy się akurat w takim momencie życia, że bardzo potrzebowaliśmy miłości. Nasz romans wywołał sensację, a dobrym miernikiem jej skali było niewyobrażalne zainteresowanie mediów."

Gessler wspomniała również o sytuacji, która przyczyniła się do zakończenia ich romansu. Chodziło o to, że dwie osoby rywalizowały o jej względy, ale jedna "wygrała" i mogła cieszyć się wakacjami u jej boku w Brazylii:

"Moje koguciki – przepraszam: dwóch rycerzy aspirujących do zdobycia mojego serca, postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób. Pojedynkiem na pięści. Ostatecznie zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł Kelner, a dla Aktora porażka była chyba tak nieznośna, że tego wieczora ostatecznie zakończyliśmy wszelkie relacje intymne, a nawet znajomość."
Magda Gessler
Magda Gessler© Instagram.com | Magda Gessler

Magda Gessler zdobyła się na szczere wyznanie

Co ciekawe, Piotr Adamczyk nigdy nie wypowiedział się na temat bliskiej relacji z Magdą Gessler. To było dla niego tabu, a rozmów o romansie unikał jak ognia. Celebryci również się nigdzie nie spotykali i starali się nie bywać w tych samych miejscach. Mówi się też, że aktor umieścił Gessler na czarnej liście gości w swojej restauracji. Restauratorka postanowiła jednak przerwać milczenie. W podkaście prowadzonym przez Agnieszkę Woźniak-Starak i Gabi Drzewiecką wyznała:

- Relacje są bardzo poprawne i bardzo Piotrowi dziękuję za wytrzymałość, bo nie da się ukryć, że wejść na mój język to nie jest fajne. Może nie jest łatwe. Ja mu zawsze wybaczałam. Problem, żeby on sobie wybaczył. Myślę, że wybaczył.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także